Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 Pasak pranešimų Rusijoje, apie karjeros pabaigą paskelbęs Chabibas Nurmagomedovas už 1 milijoną JAV dolerių įsigijo Rusijos MMA organizaciją „Gorilla Fighting Championship“.

Dagestane įsikūrusi organizacija paskutinį renginį surengė spalio 14-ą dieną. Pasak Rusijos žurnalisto Azamato Bostanovo, Ch.Nuramgomedovas ją pervadins „Eagle Fighting Championship“ (EFC).

„Pasak mano informacijos, Ch.Nurmagomedovas už 1 mln. JAV dolerių įsigijo „Gorilla Fighting Championship“. Naujoji organizacija vadinsis „Eagle Fighting CHampionship“. Ji rengs turnyrus ne tik Rusijoje, bet ir kitose šalyse, taip pat Arabuose. Jeigu bus įmanoma, tai ir JAV. Oficialiai tai turėtų būti paskelbta gruodžio 2-ą dieną Chabibo Nurmagomedovo konferencijos metu“.

Iš MMA pasitraukęs Ch.Nurmagomedovas sakė, kad toli nuo šio sporto nenutols ir naujų aukštumų padės siekti jauniems kovotojams. Visgi UFC prezidentas Dana White‘as įsitikinęs, kad Ch.Nurmagomedovas dar sugrįš 30-ai karjeros kovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų