Danija | FIBA nuotr.

Danija | FIBA nuotr.

 Europos čempionato atrankos lapkričio „langas“ Danijos rinktinei (2/2) buvo nuostabus: vos užvakar jie iškovojo vieną skambiausių šalies krepšinio pergalių, kai įveikė Lietuvos rinktinę, o šiandien Vilniaus „burbule“ 91:90 (29:21, 22:27, 19:23, 21:19) palaužė Čekijos (1/3) ekipą.

Likus žaisti 41 sek. Danija dar pirmavo 6 taškais, , tačiau tada čekai realizavo du baudos metimus ir pataikė tritaškį bei likus 35 sekundėms sumažino atsilikimą iki minimumo (90:91). Nors po minutės pertraukėlės išėję danai prametė, tačiau paskutinėmis sekundėmis atliktas Martino Peterka metimas buvo netaiklus ir danai vėl triumfavo.

Dar įspūdingesnes rungtynes nei prieš Lietuvą sužaidė Gabrielis Lundbergas, kuris šį kartą per 35 min. 6 sek. pelnė 38 taškus (2/7 dvit., 7/9 trit., 13/14 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 taškus.

Geriausiai G.Lundbergui talkino Jonas Zohore, pelnęs 19 taškų.

Čekijos rinktinėje 24 taškus įmetė Martinas Peterka, 17 pridėjo Jaromiras Bohacikas, o 16 – Tomas Vyrolas.

Šiuo metu C grupėje su 6 taškais pirmauja Belgija, kuri šiandien nuo 19.30 val. susikaus su Lietuva (4 tšk.). Danija (6 tšk.) žengia antroje pozicijoje, o Čekija (5 tšk.) – trečioje. Norint pakilti iš paskutinės vietos, šiandien lietuviams reikėtų prieš belgus atsirevanšuoti bent 21 taško skirtumu, nes vasario 21-ą dieną mūsiškiai Belgijoje pralaimėjo 65:86.

Lemiamas „langas“ dėl patekimo į Europos čempionatą vyks vasario 20-22 dienomis, kai lietuviai susikaus su Čekija ir Danija.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-19 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-19 West Ham United 20 : 00 West Bromwich …
Ant 01-19 Leicester City 22 : 15 Chelsea
Tre 01-20 Leeds United 02 : 00 Southampton
Tre 01-20 Manchester City 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-20 Fulham 22 : 15 Manchester United