Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

   Lietuvos laiku naktį iš šeštadienio į sekmadienį Los Andžele esančioje „Staples Center“ arenoje po 15 metų pertraukos į ringą sugrįžo legendinis sunkiasvorių boksininkas Mike‘as Tysonas ir buvęs keturių svorio kategorijų čempionas Roy Jonesas jaunesnysis.

Aštuonių raundų po 2 minutes parodomojoje kovoje M.Tysonas dažniau atakavo, tuo tarpu R.Jonesas dažniau ėjo į klinčą. Nors oficialiai rezultatas nėra skelbiamas, tačiau kovą vertinti paskirti buvę WBC čempionai Chadas Dawsonas, Christy Martin ir Vinny Pazienza ją matė skirtingai ir paskelbė lygiąsias – 76-76, 79-73, 76-80.

UFC prezidentas Dana White‘as prieš šią kovą turėjo savo abejonių, bet sekmadienį pripažino, kad M.Tysono pasirodymas jį pribloškė.

„Prieš kovą turėjau savo abejonių, bet nenorėjau pasakyti kažko negatyvaus apie Tysoną, nes jis geras mano bičiulis. Buvau sunerimęs. Jam 54-eri, o laikas mus visus nugali. Kovinis sportas yra jaunesnių žmonių žaidimas, todėl nerimavau dėl Tysono, bet jis šį vakarą atrodė fantastiškai. Mane jo pasirodymas pribloškė. Galvojau, kad vaizdas bus kitoks. Nors Roy jau 51-eri, tačiau jis pastaruoju metu buvo kur kas aktyvesnis nei Mike‘as. Nepaisant to, ringe Roy pavargo labiau nei Tysonas. Negalėjau tuo patikėti. Esu laimingas dėl Mike‘o ir tikiuosi, kad jie uždirbo daugybę milijonų“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentas pažymėjo, kad nepritarė teisėjų sprendimui: „Tysonas laimėjo tą kovą. Jis atrodė puikiai. Mike‘as pats galės nuspręsti, ar norės daugiau tokių parodomųjų kovų. Ši kova buvo tikrai gera ir patraukli akiai“.

Sužavėtas buvo ir vyriausias visų laikų sunkiasvorių bokso čempionas George‘as Foremanas: „Tai geriausia parodomoji kova, kokią esu matęs“.

Tuo tarpu UFC čempionas Israelis Adesanya tikino įžvelgęs M.Tysono pranašumą, bet nenustebo, jog buvo paskelbtos lygiosios.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų