Roy Jonesas | Youtube.com nuotr.

Roy Jonesas | Youtube.com nuotr.

 Lietuvos laiku naktį iš šeštadienio į sekmadienį Los Andžele esančioje „Staples Center“ arenoje po 15 metų pertraukos į ringą sugrįžo legendinis sunkiasvorių boksininkas Mike‘as Tysonas ir buvęs keturių svorio kategorijų čempionas Roy Jonesas jaunesnysis.

Aštuonių raundų po 2 minutes parodomojoje kovoje M.Tysonas dažniau atakavo, tuo tarpu R.Jonesas dažniau ėjo į klinčą. Nors oficialiai rezultatas nėra skelbiamas, tačiau kovą vertinti paskirti buvę WBC čempionai Chadas Dawsonas, Christy Martin ir Vinny Pazienza ją matė skirtingai ir paskelbė lygiąsias – 76-76, 79-73, 76-80.

„Jaučiuosi kiek pavargęs, bet man viskas gerai. Išgyvenau ir džiaugiuosi, kad šitą dalyką galiu išbraukti iš savo troškimų sąrašo. Buvo daugiau sunkiau nei tikėjausi. Man skaudėjo po kiekvieno Mike‘o smūgio. Mano tikslas buvo atakuoti Mike‘ą klinče į korpusą ir vėliau greitai atsitraukti, kol jis ko nors nesugalvojo. Man labiausiai įsiminė du Mike‘o smūgiai, po vieno iš jų žandikaulį man iki šiol skauda, tačiau nepasakyčiau, kad buvau arti kritimo į nokdauną. Jaučiau tuos smūgius, jie buvo stiprūs, bet nuo jų galva man nesusisuko, sugebėjau juos „sugerti“. Kaip ir kiekvienas kovotojas, manau, kad laimėjau kovą. Manau, kad geriau judėjau po ringą ir kontroliavau kovos eigą, bet lygiosios su Tysonu niekada nėra prastas rezultatas. Jis turbūt daugiau atliko akcentuotų smūgių, aš daugiau pasižymėjau „jabais“ ir kitokiais smūgiais, todėl kova galėjo pakrypti bet kuria linkme. Aš iš tų, kurie lygiosiomis neapsiriboja. Aišku, jei daugiau nebekovočiau, viskas būtų gerai, mano vaikai irgi nebenori matyti manęs kovojančio, bet aš pažįstu save ir neatmesčiau revanšo tikimybės“, - sakė R.Jonesas.

51-erių amerikietis pridėjo, kad M.Tysonas ringe gali kautis su bet kuo.

„Mike‘as gali kautis su bet kuo, jeigu tik išliks tokios sportinės formos, kokios yra dabar. Mane jis nustebino, kad aštuntame raunde jis šitaip kovojo. Ir jeigu jis bus toks stiprus, koks buvo, gali kovoti prieš visus. Patikėkite manimi, jo varžovai turėtų labai daug problemų su juo pirmuose raunduose. Šioje kovoje ir buvo sunkiausia ištverti pirmuosius du ar tris raundus“, – sakė R.Jonesas. „Jeigu jis tave pagaus, turėsi problemų. Kaip jau sakiau, jaučiau visus jo smūgius ir jis vis dar yra išskirtinis smūgiuotojas ir gali daryti ką tik nori. Jam geriau tai daryti protingai, tačiau jeigu tik jis norėtų, gali padaryti viską“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų