Diego Maradona | Organizatorių nuotr.

Diego Maradona | Organizatorių nuotr.

 Diego Maradonos agentas ir bičiulis Stefano Ceci pareiškė, kad futbolo legenda nebenorėjo toliau gyventi, nes buvo palūžęs tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

„Dabar tiriamos Diego mirties priežastys, žmonės aiškinasi, ką buvo galima padaryti kitaip. Problema tame, kad tą buvo galima daryti visą laiką, kol Diego gyveno. Diego visada buvo vienišas. Diego nustojo būti savimi, kai jam suėjo 17-a. Su juo buvo labai nelengva susitarti, nes jis buvo labai trapi, pilna kompleksų asmenybė, tačiau tuo pat metu jis buvo kuklus ir geros širdies žmogus. Aš turiu 20 metų geriausių prisiminimų iš bendravimo su Diego“, - sakė S.Ceci.

Agentas taip papasakojo apie paskutinį D.Maradonos gyvenimo laikotarpį: „Paskutiniu metu jis buvo palūžęs fiziškai ir psichologiškai. Manau, kad jis buvo pervargęs ir tiesiog nebenorėjo toliau gyventi. Visas šeimyninis chaosas, supęs Diego, reiškė, kad jis niekada negalėjo rasti ramybės. Net ir dabar po jo mirties artimieji toliau „plėšosi“. Dabar Diego bent jau gali būti su tais, kuriuos labiausiai mylėjo – su tėvu ir mama. Dabar Diego ilsisi ramybėje“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti (1)
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų