Vestuvės | Instagram.com nuotr

Vestuvės | Instagram.com nuotr

 Garsus Kazachstano kultūristas Jurijus Toločko dar 2019 m. pradžioje įsigijo „sekso lėlę“ vardu Margo ir netrukus pribloškė pasaulį, pareikšdamas, kad nori...ją vesti.

Tais pačiais metais J.Toločko pasipiršo savo lėlei, o ši tam „neprieštaravo“. Vestuvės buvo planuotos 2020 m. pradžioje, bet planus sujaukė koronaviruso pandemija. Galiausiai J.Toločko su Margo susituokė prieš keletą dienų. Kazachas nupirko savo lėlei žiedą ir vestuvėse su ja elgėsi kaip su tikra moterimi. Ceremonijoje dalyvavo kelios dešimtys svečių, netrūko geros nuotaikos ir šokių.

J.Toločko savo „instagram“ profilyje vis rečiau dalinasi vaizdais iš treniruočių ir vis daugiau kelia nuotraukų su savo „sekso lėle“. Kazachas didelio populiarumo susilaukė Rusijoje, kur buvo kviečiamas į įvairias televizijos laidas tam, kad papasakotų savo neįprastą meilės istoriją, dėmesio jis sulaukė ir iš „New York Post“ žurnalistų. Beje, J.Toločko pasipiršo savo „sekso lėlei“ tada, kai jai atliko plastinę operaciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų