Pasaulis pasmerkė laidojimo namų darbuotojus, fotografavusius prie D.Maradonos karsto per atsisveikinimo ceremoniją įvyko riaušės | VIDEO (1)

2020.11.27 10:45
Diego Maradona laidotuvės | Scanpix nuotr.

Diego Maradona laidotuvės | Scanpix nuotr.

  Futbolo legenda argentinietis Diego Maradona atgulė amžino poilsio Bela Vistos kapinise, tose pačiose, kuriose ilsisi ir jo tėvai Diegas Maradona ir Dalma Franco.

Trečiadienį, eidamas 61-us metus, D.Maradona mirė dėl širdies smūgio, o Argentinos prezidentas paskelbė trijų dienų gedulą.

Tūkstančiai argentiniečių ėjo atsisveikinti su šalies legenda, o štai keli laidojimo namų darbuotojai pasielgė neapgalvotai ir itin šlykščiai.

Trys darbuotojai nusifotografavo šalia D.Maradonos karsto ir tai išplito internete. Vienas iš taip pasielgusių asmenų greitai buvo identifikuotas ir atleistas iš „Pinier“ kompanijos.

Vėliau akyliausi pastebėjo, kad tas pats Diego Molina, fotografavęsis prie karsto, buvo užfiksuotas ir karstą vežusiame automobilyje. „Daily Mail“ skelbia, kad už lavono išniekinimą D.Molina jau sulaukė grąsinimų mirtimi.

Tokį elgesį pasmerkė visas pasaulis, o D.Maradonos advokatas ir agentas Matias Morla teigė imsiąs teisinių veiksmų.

„Tai yra daugiau nei apgailėtina. Imsiuosi visų veiksmų, kad surasčiau šitą išgamą, padariusį nuotraukas. Už tokią nepagarbą teks atsakyti visiems jo dalyviams“, – rašė M.Morla bei pasidalino vieno iš nuotraukoje užfiksuoto asmeninio facebook profiliu.

Primename, kad ketvirtadienį prezidento rūmuose Buenos Airėse vyko atsisveikinimo ceremonija, tačiau dėl didžiulio žmonių srauto ir susirėmimų, įvykusių tarp D.Maradonos sirgalių ir policijos, ceremonija buvo užbaigta greičiau nei planuota.

Policija susirėmė su D.Maradonos gerbėjais | Scanpix nuotr.

Policija susirėmė su D.Maradonos gerbėjais | Scanpix nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų