Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos grupių etapo išvykos rungtynėse 3 – 0 nugalėjo „Molde“ futbolininkus.

Reissas Nelsonas 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Andreasas Linde sėkmingai atrėmė kamuolį.

Nicolas Pepe 50-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Reissas Nelsonas 55-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Alexandre‘as Lacazette‘as 71-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Folarinas Balogunas susitikimo pabaigoje pridėjo įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.


Tuo tarpu kitose rungtynėse „Milan“ ir „Lille“ išsiskyrė taikiai 1 – 1.

Yusufo Yazici 11-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Kontratakos smaigalyje atsidūręs Samu Castillejo 46-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Milan“ į priekį 1:0.

Jonathanas Bamba 65-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.


Kiti rezultatai:

AEK 0 – 3 „Zorya“

„Braga“ 3 – 3 „Leicester City“

Maskvos CSKA 0 – 0 „Feyenoord“

Sofijos CSKA 0 – 1 „Young Boys“

„Gent“ 0 – 2 „Crvena zvezda“

„LASK“ 0 – 2 „Antwerp“

„Liberec“ 0 – 2 „Hoffenheim“

„Maccabi“ 1 – 1 „Villarreal“

„Qarabag“ 2 – 3 „Sivasspor“

„Sparta“ 4 – 1 „Celtic“

„Wofsberger AC“ 0 – 3 Zagrebo „Dinamo“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-30 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-31 „Juventus“ 17:00 „Žalgiris“
01-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-31 „Šiauliai“ 17:20 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

01-28 „Chimki“ 21:00 „Fenerbahče“
01-28 „Olympiacos“ 21:00 „Barcelona“
01-28 „Maccabi“ 21:05 „Anadolu Efes“
01-28 „AX Armani“ 21:45 „Zenit“
01-29 „Panathinaikos“ 21:00 „Valencia“
01-29 ALBA 21:00 „Real“
01-29 CSKA 21:00 „Bayern“
01-29 „Crvena Zvezda“ 21:45 ASVEL
01-29 „Baskonia“ 22:00 „Žalgiris“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ket 01-28 Tottenham Hotspur 22 : 00 Liverpool
Šeš 01-30 Everton 14 : 30 Newcastle United
Šeš 01-30 Crystal Palace 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 01-30 Manchester City 17 : 00 Sheffield United
Šeš 01-30 West Bromwich … 17 : 00 Fulham
Šeš 01-30 Arsenal 19 : 30 Manchester United
Šeš 01-30 Southampton 22 : 00 Aston Villa