R.Krušnauskas karjerą tęs Italijoje

2020.11.26 19:25
Rokas Krušnauskas | Organizatorių nuotr.

Rokas Krušnauskas | Organizatorių nuotr.

Armėnijoje pastaruoju metu žaidęs puolėjas Rokas Krušnauskas paliko komandą ir persikėlė žaisti į Italiją. 25-erių metų puolėjas prisijungė prie „Serie D“ lygoje žaidžiančio „Siena“ klubo.

R.Krušnauskas praėjusiame sezone žaidė Jerevano „Noah“ klube, o šiame sezone – Kapano „Gandzasar“. Už pastarąją komandą puolėjas sužaidė 7 mačus ir pelnė 3 įvarčius, o paskutinį kartą Armėnijoje lietuvis žaidė dar spalio 31 dieną.

Visgi sutartį su „Gandzasar“ klubu puolėjas nutraukė abipusiu susitarimu, o toliau savo karjerą tęs Italijoje ir žais ketvirtoje šalies lygoje.

1904 metais įkurtas legendinis Italijos klubas jau du kartus buvo bankrutavęs. Antrąjį kartą – šiais metais ir būtent dėl to „Siena“ savo naująjį istorijos puslapį pradės rašyti nuo „Serie D“ lygos.

„Siena“ komandoje R.Krušnauskas debiutuoti galės nuo gruodžio 1 dienos, o kol kas puolėjas jau treniruojasi su komanda ir pratinasi prie naujos aplinkos.

„Siena“ klube 2016-17 metų sezone žaidė ir legendinis Lietuvos futbolininkas Marius Stankevičius.

Rokas Krušnauskas | Organizatorių nuotr.

Rokas Krušnauskas | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų