Pasaulis gedi Diego Maradonos | Scanpix nuotr.

Pasaulis gedi Diego Maradonos | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį tragiškos naujienos atskriejo iš Argentinos – pranešta apie futbolo legendos Diego Maradonos mirtį. Anot pranešimų, argentinietį ištiko širdies smūgis. Jam buvo 60 metų.

Argentinoje po legendos netekties paskelbtas 3 dienų gedulas. Su futbolininku atsisveikinti nori net milijonas žmonių. D.Maradonos mirtis sukrėtė ir šalies prezidentą Alberto Fernandezą.

„Tu mus užkėlei į pasaulio viršūnę ir suteikei mums neįtikėtinai daug džiaugsmo. Buvai geriausias per istoriją. Ačiū už tai, kad egzistavai, Diego. Visą gyvenimą tavęs ilgėsimės“, - rašė A.Fernandezas.

„Napoli“ klubas, kuriame geriausius karjeros metus praleido D.Maradona, svarsto galimybę pervadinti stadioną argentiniečio garbei. Komandos gerbėjai trečiadienio naktį išėjo į gatves, rinkosi prie D.Maradonos atvaizdais nutapytų sienų ir atidavė pagarbą mirusiai legendai.

Tuo tarpu „Boca Juniors“ stadione naktį degė tik viena šviesa. Ji žibėjo toje vietoje, kurioje buvo D.Maradonai skirta VIP ložė.

„Marseille“ treneris Andre Villasas-Boasas netgi paragino uždrausti visiems žaidėjams dėvėti marškinėlius su 10 numeriu. Tai, anot stratego, būtų didžiausias D.Maradonos pagerbimas.

„Tai sukrečianti žinia. Norėčiau, kad FIFA uždraustų visų komandų žaidėjams visose varžybose dėvėti 10 numerio marškinėlius. Tai būtų didžiausias įmanomas Diego pagerbimas. Jo praradimas yra didžiulė netektis futbolo pasauliui“, - sakė A.Villasas-Boasas. 

Po legendos mirties savo prisiminimais apie D.Maradoną dalijosi viso pasaulio sporto žvaigždės.

Lionelis Messi: „Liūdna diena argentiniečiams ir futbolui. Jis paliko šį pasaulį, tačiau mūsų minčių niekada nepaliks – Diego yra amžinas. Prisimenu visas gražias akimirkas, kurias kartu patyrėme, ir noriu pasinaudoti proga perduoti nuoširdžią užuojautą jo artimiesiems ir draugams. Ilsėkis ramybėje“.

Cristiano Ronaldo: „Šiandien aš atsisveikinu su draugu, o pasaulis atsisveikina su amžinu genijumi. Vienas geriausių per istoriją. Neprilygstamas magas. Jis iškeliavo per anksti, bet paliko šį pasaulį pasiekęs labai daug. Niekas negalės užpildyti atsiradusios tuštumos. Ilsėkis ramybėje, ase. Niekada nebūsi pamirštas“.

Chabibas Nurmagomedovas: „Vienas geriausių atletų istorijoje. Dėl Maradonos milijonai žmonių pamilo futbolą“.

Mike‘as Tysonas: „Dievo ranka“, Maradona mus paliko. 86-aisiais abu laimėjome savo čempionatus. Būdavome lyginami vienas su kitu. Jis buvo vienas iš mano herojų ir draugų. Labai jį gerbiau. Mums jo trūks“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų