Pasibaigęs. 06-27 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Šiandien, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
Rytoj, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
Rytoj, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-13, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-

V.Neverdauskaitė: „Ruošiamės žaisti antru numeriu“

2020-11-26 08:43
Vestina Neverdauskaitė  | LFF nuotr.

Vestina Neverdauskaitė | LFF nuotr.

Lapkričio 27 dieną, penktadienį, Lietuvos moterų rinktinė sužais paskutiniąsias šių metų Europos moterų čempionato atrankos rungtynes. Būsimos lietuvių varžovės – Kroatijos futbolininkės.

Nacionalinės Lietuvos moterų rinktinės strategas Rimantas Viktoravičius teigė, jog atmosfera rinktinėje – gera. „Nuotaikos merginų – geros, visos laukia kvietimo į rinktinę, nes pasiilgsta treniruočių, nori susitikti visas drauges, pabendrauti. Viskas kaip ir gerai“, – pasakojo R. Viktoravičius.

Lietuvos rinktinės gynėja Vestina Neverdauskaitė teigė, jog akistatoje su kroatėmis lietuvės sieks teigiamo rezultato. Pasak gynėjos, pirmoji akistata galėjo pasisukti kita linkme. „Negaliu pasakyti, kad šį kartą akcentuosime tik gynybą, kaip turėjome prieš tai tikrai stiprias rungtynes ir buvo natūralu, kad mes ruošiamės žaisti antru numeriu. Šį kartą negaliu sakyti, kad žaisime antru numeriu. Laukia rimta kova, nes paskutinės tarpusavio rungtynės buvo sužaistos 2:1 ir iš tikrųjų ten buvo sėkmės reikalas. Užbaigti sezoną teigiamu rezultatu būtų labai gerai“, – kalbėjo V. Neverdauskaitė.

Moterų rinktinės strategas teigė, jog teigiamą rezultatą įmanoma pasiekti sumažinus klaidų kiekį. „Jeigu nedarysime apmaudžių, vaikiškų klaidų galime pasiekti teigiamą rezultatą. Negaliu sakyti, per visą ciklą, nežiūrint į rezultatą, mūsų merginos per rungtynes atiduodavo viską, ką galėdavo. Aišku, meistriškumas skiriasi nuo kai kurių komandų, bet kažkada ir mums gali pasisekti“, – kalbėjo Lietuvos moterų rinktinės treneris R. Viktoravičius.

Išsamus V. Neverdauskaitės ir R. Viktoravičiaus komentaras prieš paskutiniąsias rungtynes:

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų