Petras Nausėda | Youtube.com nuotr.

Petras Nausėda | Youtube.com nuotr.

  Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienį užfiksuota įspūdinga „Kaunas Hockey“ pergalė prieš „Hockey Punks“ komandą – kauniečiai varžovus įveikė rezultatu 10:0.

Po rungtynių „Hockey Punks“ puolėjas Eimantas Steponavičius kalbėjo apie susikaupimo trūkumą ir norą kur kas geriau pasirodyti artėjančiame Baltijos lygos turnyre.

Eimantai, galutinis rezultatas triuškinantis: kas šiandien nutiko ir kokios pagrindinės rezultato priežastys?

Tikriausiai, kad pilnai nebuvome pasiruošę – trūko susikaupimo. Patys pasimetėme gynyboje, nesusirinkome savo žmonių. Telieka pasveikinti varžovą ir kauptis kitoms rungtynėms – Baltijos lygai.

Kiek prieš šią dvikovą buvo akcentuotas savaitgalį laukiantis Baltijos lygos turnyras?

Norėjome kuo geriau sužaisti šitas rungtynes, kad geriau išsičiuožtume ir dar geriau pasiruoštume turnyrui. Visgi, kaip matome čia nusileidome, bet nereikia nuleisti galvos: dar turėsime treniruotę, gerinsime pasiruošimą ir turėsime turnyre pasirodyti gerai.

Šiandien komandoje nebuvo kelių svarbių žaidėjų: kiek jų trūko ir kiek realu juos pamatyti savaitgalį?

Mes nesame ta komanda, kur žaidžia vienas žaidėjas ar du – visada žaidžiame kaip komanda. Nemanau, kad tai turėjo padaryti įtakos rezultatui, viskas priklausė nuo pačios komandos. Bet tikimės, jog Aivarą Bendžių turėsime Baltijos lygoje ir ten pasirodysime gerai.


Tuo tarpu „Kaunas Hockey“ trenerio vaidmens prieš kurį laiką ėmęsis Petras Nausėda po pergalės pasidžiaugė sėkmingai veikiančia komandos sistema bei pripažino, jog jų varžovams šiandien buvo bloga diena.

Kaip sekasi įsivažiuoti į naują rolę komandoje?

Įsivažiuoti visai sekasi – man tai nėra visai nauja. Tos patirties esu turėjęs ir anksčiau, dar žaidžiant „Energijoje“ vienu metu turėjau traumą ir kažkuriuo metu teko pavaduoti trenerį. Galvoju, kad kartais gyvenime aplinkybės taip jau susiklosto, kad tenka imtis atitinkamo vaidmens. Šiaip viskas klostosi visai neblogai – komanda klauso, turime savo braižą, dirbame kartu su Kirillu Danilenko ir tikiuosi, kad viskas į priekį eis taip pat gerai kaip ir dabar.

Ar šiandien varžovai nustebino iš blogosios pusės, kai tikriausiai tikėjotės kitokių rungtynių?

Visų pirma manau, kad visiems būna blogų dienų. „Pankai“ tikrai yra garbinga ir gera komanda. Mes ne pirmus metus su jais turime tokį derbį, kuriam ypatingai ruošiamės ir mes, ir jie. Visgi, šiandien mes buvome geresni ir jiems tikriausiai pasitaikė ta blogoji diena ir todėl toks rezultatas. Mes patys žaidėme tikrai gerai, bandome turėti savo sistemą ir savo braižą, o šiandien tai tikrai pavyko.

Kiek liko laiko pasiruošti Baltijos lygos turnyrui?

Iš tikro pastarosios kelios savaitės mums buvo itin įtemptos: turėjome priverstinių pertraukų ir praėjusią savaitę žaidėme tris rungtynes, iš kurių dvi per mažiau nei 24 valandas. Vėl žaidėme šiandien, o ketvirtadienį anksti ryte išvykstame į Estiją. Kažko specialaus nesiruošėme – turime savo braižą, savo sistemą, kuria norime žaisti ir ji po truputį klijuojasi.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų