Francis Ngannou | Instagram.com nuotr

Francis Ngannou | Instagram.com nuotr

 Francis Ngannou (15-3 MMA, 10-2 UFC) negali sulaukti, kada gaus dar vieną galimybę kovoti dėl UFC sunkiasvorių čempiono titulo.

Buvusiam ir dabartiniam pretendentui į čempiono diržą atsibodo laukti, kol Stipe‘as Miočičius sutiks kautis su juo. Dabar F.Ngannou užima pirmą vietą UFC sunkiasvorių reitingo vietoje ir turi keturias pergales iš eilės – visas nokautais.

Dar vis nėra aišku, kada bus ginamas sunkiasvorių čempiono diržas ar kas bus kitas varžovas. Tai sunkus laikas F.Ngannou.

„Esu pozicijoje, kuri yra labai komplikuota“, – sakė F.Ngannou. „Esu pačiame geriausiame amžiuje ir švaistau laiką be kovų, todėl tai taip apmaudu.

Turime kažką gauti, kad mus motyvuotų, turime uždirbti pinigus. Kartais, kai prabundi, labai sunku eiti į salę ir treniruotis, nes reikia tos motyvacijos. Dabar treniruojuosi, bet kam? Kada aš vėl kovosiu? Nežinau. Neturi supratimo, todėl sunku rasti motyvaciją“.

UFC prezidentas Dana White‘as yra trumpai pasisakęs apie galimą S.Miočičiaus ir F.Ngannou kovą 2021 m. kovo mėnesį, tačiau daugiau apie tai nebuvo kalbėta.

S.Miočičius (20-3 MMA, 14-3 UFC) paskutinį kartą čempiono titulą gynė šių metų rugpjūtį, kai „UFC 252“ turnyre įveikė Danielį Cormier. Tai buvo pirmas kartas nuo 2019 m. rugpjūčio, kai S.Miočičius apgynė čempiono diržą.

Nuo 2018 m. sausio, kai F.Ngannou pralaimėjo S.Miočičiui, sunkiasvorių čempiono titulas buvo apgintas tik keturis kartus. F.Ngannou norėtų matyti daugiau titulinių sunkiasvorių kovų ir mano, kad tai kenkia divizionui.

„Jeigu viskas judėtų toliau, tai nebūtų problema“, – sakė F.Ngannou. „Daugelis divizionų per metus turi tris ar keturias titulines kovas. Mes kalbame apie divizioną, kuriame titulas ginamas vieną kartą per metus ir tai labai apsunkina poziciją pretendentams. Jie tik stoja į eilę, bet niekas nejuda.

Manau, kad jeigu būtų trys ar keturios titulinės kovos per metus, visi galėtų kautis dėl titulo. Niekada nebus per daug titulinių kovų, reikia tiesiog judėti į priekį. Dabar tai yra įstrigę ir UFC reikia rasti būdą, kaip priversti sunkiasvorių divizioną judėti toliau“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų