Mike'as Tysonas ir Roy Jonesas | Organizatorių nuotr.

Mike'as Tysonas ir Roy Jonesas | Organizatorių nuotr.

  Liko jau mažiau nei savaitė ir legendinis sunkiasvorių boksininkas 54-erių metų Mike‘as Tysonas sugrįš į bokso ringą ir „Staples Center“ arenoje susikaus su kita šio sporto legenda 51-erių Roy Jonesu jaunesniuoju.

Oficialiai šioje kovoje nebus galima pasiekti nokauto ir teisėjas turės visus įgaliojimus stabdyti kovą, jeigu ji peraugs iš parodomosios į tikrą. Joje taip pat nebus teisėjų, skaičiuojančių balus bei skelbiančių nugalėtoją. Visgi pats M.Tysonas sakė, kad yra pasiruošęs užlipti ant R.Joneso, tuo tarpu pastarasis – mirti ringe.

Prieš itin laukiamą kovą savo kovos prognozėmis pasidalino ne vienas žymus MMA ir bokso kovotojas.

MMA kovotojų spėjimais pasidalino „Sherdog“ „youtube“ kanalas, tuo tarpu boksininkus apklausė buvęs profesionalus boksininkas, bokso ir MMA treneris, legendinio boksininko Floydo Mayweatherio dėdė ir Floydo Mayweatherio vyresniojo brolis Jeffas Mayweatheris.

MMA kovotojų spėjimai:

Modestas Bukauskas (UFC pussunkio svorio kategorijos kovotojas): „Jeigu matėte M.Tysono treniruočių vaizdo įrašus.. Velniai rautų, tas vyrukas stipriai smūgiuoja. Jis atrodo taip pat, koks buvo savo karjeros pike, tiesiog žvėris. Matant tuos įrašus ir žinant, kokia yra jo mąstysena, aš tikrai šią kovą atiduodu M.Tysonui“.

Corey Andersonas („Bellator“ pussunkio svorio kategorijos kovotojas): „Mano treniruočių partneris padeda ruoštis R.Jonesui. Mačiau nuotraukas tiek M.Tysono, tiek R.Joneso, mačiau, kaip jie atrodė prieš baigdami karjerą, atrodo, kad R.Jonesas net neprisimena, koks tai buvo svoris. Jis yra mažesnis už M.Tysoną ir nė iš tolo neatrodo tokios sportinės formos, kokios buvo prieš pasitraukdamas iš ringo, tuo tarpu M.Tysonas dabar atrodo dar labiau pasportavęs ir geresnės sportinės formos, negu buvo prieš išeidamas į pensiją. Žinoma, R.Jonesas turės ištvermę, abu kovotojai yra išgyvenę daugybę smūgių per savo karjerą ir neaišku, kas išgijo labiau, tačiau aišku tai, kad M.Tysonas vis dar turi savo jėgą. Būtent dėl to, kaip atrodo M.Tysonas, kokios jis yra sportinės formos ir kokią jėgą turi, aš lažinčiausi už M.Tysoną“.

Martinas NguYenas (ONE puslengvio svorio kategorijos kovotojas): „Jeigu tai įvyks, aš manau, kad R.Jonesas laimės“.

Janas Blachowiczas (UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas): „Sprendžiant iš to, ką mačiau „youtube“, kaip jie treniruojasi, kaip jie atrodo, manau, kad M.Tysonas laimės“.

Joshas Barnettas („Bellator“ sunkiasvoris kovotojas): „Manau, kad laimės M.Tysonas pirmame raunde nokautu. R.Jonesas nebeturi tokio smūgio, kokį turėjo, bet žinoma, mes nežinome, ar M.Tysonas jį išsaugojo. Kad ir kaip įvyktų kova, tikiuosi, kad jie myli tai, ką daro ir turės gerą laiką ringe. Tikiuosi, kad abiem bus viskas gerai“.

Aungas La Nsangas (ONE pussunkio svorio kategorijos kovotojas): „Manau, kad laimės R.Jonesas. Nors žmonės sakys, kad aš esu beprotis, bet manau, kad R.Jonesas yra jaunesnis, šviežesnis, aktyvesnis ir M.Tysonas išsikvėps jau pirmame ar antrame raunduose“.

Ianas Heinischas (UFC vidutinio svorio kategorijos kovotojas): „Sunku pasirinkti, nes aš myliu juos abu. Kai pirmą kartą išgirdau apie jų kovą, pamaniau, kad nenoriu to matyti, bet žinoma, aš tikrai įsijungsiu transliaciją ir tai žiūrėsiu. Pergalę skirčiau M.Tysonui“.

Brandonas Royvalis (UFC visų lengviausio svorio kategorijos kovotojas): „Aš rinkčiausi M.Tysono pergalę“.

Calas Ellenoras („Bellator“ lengviausio svorio kategorijos kovotojas): „Visą gyvenimą M.Tysonas buvo mano mėgstamiausias boksininkas. Su visa pagarba, bet R.Jonesas dar visai neseniai kovojo ir jeigu pažiūrėtumėte, kiek ilgai nekovojo M.Tysonas, kokį gyvenimą turėjo.. Jis nei kiek nesitreniravo ir jeigu R.Jonesas sugebės kovos pradžioje sukelti uraganą, jis nokautuos M.Tysoną“.

Thanh Le (ONE puslengvio svorio kategorijos kovotojas): „Sunku pasirinkti, aš myliu juos abu. Šiek tiek dažniau mėgdžiodavau R.Jonesą dėl to, kaip jis juda, keičia vietas ir šoka ringe. Bet negalite paneigti ir to, kaip 54-erių M.Tysonas smūgiuoja į letenas. Aš nelaikiau jų, nesitreniravau su juo ir labai sunku pasirinkti nugalėtoją. Jeigu reikėtų kažkam gelbėti gyvybę ir rinktis nugalėtoją, tikriaučiai eičiau su M.Tysonu“.

Arlene Blencowe („Bellator“ puslengvio svorio kategorijos kovotoja): „Kaip tai nuostabu. Pažiūrėkite, kokius vaizdo įrašus talpino M.Tysonas. Na, M.Tysono gyvenimas buvo lyg amerikietiški kalneliai, todėl tiesiog smagu matyti jį sugrįžtantį ir darantį tai, ką jis myli“.

Bibiano Fernandesas (ONE lengviausio svorio kategorijos kovotojas): „Renkuosi R.Jonesą, nes jis dar 2018 m. turėjo kovą, tuo tarpu M.Tysonas ringe nebuvo jau ilgą laiką. Žinoma, jie abu gerai atrodys pirmuose raunduose, bet jeigu kova truks ilgiau, tikrai renkuosi R.Joneso pergalę“.

Julianas Marquezas (UFC vidutinio svorio kategorijos kovotojas): „Renkuos tik M.Tysoną. Jis nuostabus. Taip, R.Jonesas negali būti paliestas, jis turi puikų judėjimą. Praėjo daug metų nuo jų geriausių laikų, taisyklės bus tokios, kad negali nokautuoti, bet jeigu žiūrėjote, kaip M.Tysonas muša į letenas, suprantate, kad nėra jokių galimybių, jog jis neieškotų nokauto“.

Christianas Lee (ONE lengvo svorio kategorijos čempionas): „Esu abiejų kovotojų fanas ir tiesiog negali nieko atimti iš abiejų šių bokso legendų. Visgi manau, kad M.Tysono stilius šiai kovai bus parankesnis. Visada yra galimybė, kad R.Jonesas ištemptų tokią kovą iki pat pabaigos, bet M.Tysonas yra tikras kovotojas, jis ieškos nokauto“.

Youssefas Zalalas (UFC puslengvio svorio kategorijos kovotojas): „Jaučiu, kad kažkas šioje kovoje susilaužys savo nugarą. Renkuosi M.Tysoną, manau, kad jis vis dar turi kairį kablį, todėl turėtų užmigdyti R.Jonesą“.

Boksininkų spėjimai:

Lionellis Thompsonas (22-5): „Geležinis Mike‘as“. Mike‘as vis dar Mike‘as. Manau, kad jo smūgis dar niekur nedingo. Aš myliu Roy, bet žinote – Mike‘as yra Mike‘as“.

Jeffas Mayweatheris (treneris): „Tai du mano mėgstamiausi kovotojai. Tysonas turi daugiau šansų, nes turi greitį, o jo jėga vis dar niekur nedingo. Roy buvo labiau kaip atletas, jo techninis stilius buvo jo dovana, jis buvo labai greitas, nes gynybos neturėjo labai geros. Duodu jam šansą, nes jis taip pat turi jėgos ir gali pagauti M.Tysoną kovos pradžioje, bet jeigu reikėtų statyti pinigus, rinkčiausi M.Tysoną, nes tikrai žinau, kad jis turi jėgos, o palyginus su tuo, koks didelis jis yra, taip pat turi puikų rankų greitį“.

Joelis Casamayoras (bokso legenda, 38-6-1): „Laimės R.Jonesas“.

Andresas Cortesas (13-0): „Manau, kad M.Tysonas išspardys R.Joneso užpakalį. Jis yra raumeningas, kaip savo amžiaus atrodo labai gerai ir jis laimės“.

Timas Lee (4-1): „Tikrai renkuosi tik M.Tysoną. Jis yra didesnis ir stipresnis vyrukas. Abu jie yra laimėję titulų, bet manau, kad M.Tysonas išsaugojo daugiau“.

Chrisas Ben-Tchavtchavade‘as (bokso treneris): „Esu laimingas, kad pamatysime šią kovą. Didžiausias skirtumas tas, kad Roy gynyba būdavo paremta atletiškumu ir reakcijos laiku, o dabar tai tikrai nebėra tokie patys. Mike‘o greitis ir jėga dar ir dabar atrodo velniškai gerai, todėl renkuosi jį. Žmonės žino, kad M.Tysonas turi didžiulę jėgą, bet taip pat jo rankų greitis yra velniškai geras ir gali lygintis su R.Jonesu, jis tikrai laimės“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų