Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

 Sekmadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ baigėsi prestižinės ISL plaukimo lygos sezonas. Čempionais tapo šiame sezone taip nė karto ir nepralaimėję „Cali Condors“ plaukikai. Jie surinko 561,5 taško. Antra buvo „Energy Standard“ (464), trečia – „Roar“ (391), o ketvirta – „Current“ (298).

Sezono MVP tapo amerikietis Caelebas Dresselas. Ne vieną pasaulio rekordą pagerinęs plaukikas surinko 463,5 taško, o per sezoną iš viso uždirbo beveik 292 tūkst. JAV dolerių. Tarp moterų geriausiai pasirodė plaukimo krūtine žvaigždė Lilly King. C.Dresselo komandos draugė „Cali Condors“ gretose surinko 350 taškų ir uždirbo šiek tiek daugiau nei 254 tūkst. JAV dolerių.

Šešiaženklę sumą per sezoną viršijo ir dar šeši plaukikai: Ryanas Murphy (183,3), Beryl Gastaldello (181,8), Sarah Sjostrom (174,5), Olivia Smoliga (116), Siobhan Haughey (114) ir Chadas le Closas (102,8).

ISL reguliariajame sezone dominavęs, bet pusfinalyje ir finale pergalių nepasiekęs geriausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys iš viso uždirbo 39,2 tūkst. JAV dolerių. Jis į „Energy Standard“ komandos kraitį per sezoną įnešė 116 taškų.

Simonas Bilis „Energy Standard“ komandai pelnė 35,5 tšk. ir užsidirbo 14,3 tūkst. JAV dolerių. Nedaug progų pasireikšti gavęs Andrius Šidlauskas surinko 2 tšk., o jo sąskaitą papildys 5,1 tūkst. JAV dolerių.

Bendrą šio sezono ISL plaukimo lygos prizų fondą sudarė 6,05 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų