Basta | Scanpix nuotr.

Basta | Scanpix nuotr.

Rostovo „SKA“ savininkas reperis ir prodiuseris Vasilijus Vakulenko (Basta) papasakojo apie konfliktą su vyriausiuoju „Rostov“ treneriu Valerijumi Karpinu.

Šis konfliktas įvyko 2018-aisiais. Tada V.Karpinas pasisakė prieš Bastos koncertą „Rostov“ stadione dėl grėsmės vejai.

„Turėjo konfliktą su juo. Karpinas – labai jautrus žmogus. Simpatizuoju jam, kitaip ir nebūtų galima. Pozicija buvo tokia: jeigu aš pasirodysiu „Rostov“ stadione, komanda ten žaisti jau nebegalės“, – pasakojo atlikėjas.

„Meilė miestui – tai nėra tik skambūs žodžiai. Man norėjosi padaryti šventę. Sureagavau į agresiją mano pusėn. Tiesiog man Karpinas neasocijuojasi su Rostovo miestu. Ir su „Rostov“ klubu. Na, taip, eilinis treneris, dar vienas žmogus, kuris padirbs klube. Ir viskas. Niekada gyvenime nekonfliktavau, niekada nebuvau konflikto iniciatoriumi, tačiau atvykėlis iš Maskvos negali man aiškinti mano gimtajame mieste. Man buvo liūdna ir skaudu. Visada reikia prisiminti, kas yra kas. Jei esi samdomas treneris, atlieki savo darbą. Man regis, Valera galėtų atsisakyti „prirašymo“ Maskvoje ir „užsirašyti“ Rostove. tada jau pakalbėtume“, – dėstė Basta.

Jo koncertas tuomet sulaukė 35 tūkst. žiūrovų, o jau kitą dieną V.Karpinas išreiškė nepasitenkinimą vejos kokybe.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS