Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

 Sekmadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ baigėsi prestižinės ISL plaukimo lygos sezonas. Finaliniame etape dalyvavo tik 4 geriausios sezono komandos – „Energy Standard“, „Cali Condors“, Los Andželo „Current“ ir Londono „Roar“.

Paskutiniame savo starte Danas Rapšys 200 m laisvuoju stiliumi įveikė per 1 min. 41.55 sek. ir užėmė 3-ią vietą. Tai žemiausia D.Rapšio užimta vieta šių metų ISL sezone. Du lietuvio varžovai demonstravo įspūdingą greitį. Duncanas Scottas (1:40.25) pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje. Ankstesnį sezono rekordą pagerino ir antras finišavęs Townley Haasas (1:40.49).

D.Rapšys dominavo beveik visą ISL reguliarųjį sezoną, tačiau pusfinalyje ir finale nebepajėgė gerinti savo rezultatų, kai pagrindiniai jo varžovai kaip tik ėmė didinti tempą. Lietuvis po paskutinio starto pripažino, kad alinantis varžybų maratonas padarė savo.

„6 ISL mačai per pusantro mėnesio. 12 startų ir lenktynių su aukščiausios klasės pasaulio plaukikais. Visus etapus turėjau užduotį „varyti” taip, kad komanda gautų maksimumą taškų. Kitos komandos laikėsi kiek kitokios taktikos. Tai pareikalavo milžiniškų jėgų. Pusfinalyje bei finale tai pajaučiau fiziškai ir morališkai. Praradau vandens pojūtį. Tai buvo pirmasis mano toks maratonas per visą plaukiko karjerą. Ir jis parodė, kad dar turiu ką tobulinti. Tą ir darysiu, tačiau dabar noriu pailsėti. Dėkoju iš visos širdies už palaikymą“, - rašė D.Rapšys.

6 ISL mačai per pusantro mėnesio.🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️ 12 startų ir lenktynių su aukščiausios klasės pasaulio plaukikais....

Posted by Danas Rapšys on Sunday, November 22, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų