Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

 Sekmadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ baigėsi prestižinės ISL plaukimo lygos sezonas. Finaliniame etape dalyvavo tik 4 geriausios sezono komandos – „Energy Standard“, „Cali Condors“, Los Andželo „Current“ ir Londono „Roar“.

Tris lietuvius savo gretose turinti „Energy Standard“ lemiamą dieną į plaukimo takelį išleido tik Daną Rapšį. Šeštadienį plaukęs Simonas Bilis ir jau senokai ekipai nepadėjęs Andrius Šidlauskas sekmadienį nestartavo.

Vyrų 200 m plaukime laisvuoju stiliumi D.Rapšys didžiąją distancijos dalį buvo 4-as, o po paskutinių 50 m pakilo iki 3-ios vietos (1:41.55 min.) ir uždirbo 6 įskaitinius taškus. Tai žemiausia D.Rapšio užimta vieta šių metų ISL sezone. Du lietuvio varžovai demonstravo įspūdingą greitį. Duncanas Scottas (1:40.25) pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje. Ankstesnį sezono rekordą pagerino ir antras finišavęs Townley Haasas (1:40.49).

D.Rapšio plaukimas:

D.Rapšys šių metų pasaulio reitinge nukrito į trečią vietą (1:41.23). Dar 2017 m. D.Rapšio pasiektas Lietuvos rekordas yra 1 min. 40.85 sek.

ISL čempionais tapo šiame sezone taip nė karto ir nepralaimėję „Cali Condors“ plaukikai. Jie surinko 561,5 taško. Antra buvo „Energy Standard“ (464), trečia – „Roar“ (391), o ketvirta – „Current“ (298).

Bendrą šio sezono ISL plaukimo lygos prizų fondą sudarė 6,05 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų