Nyderlandai
63 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Jake'as Paulas ir Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

Jake'as Paulas ir Mike'as Tysonas | Instagram.com nuotr

 Lapkričio 29 d. Lietuvos laiku įvyks didžiulį susidomėjimą kelianti sunkiasvorių bokso kova tarp Mike‘o Tysono ir Roy Joneso jaunesniojo, o ją „apšildys“ ilgamečio NBA krepšininko Nate‘o Robinsono dvikova su „Youtube“ žvaigžde Jake‘u Paulu.

„Nate‘as Robinsonas bus nokautuotas. Juk jis anksčiau nė karto nesikovė. Žinau, kad jis sunkiai treniruojasi, ruošiasi debiutui – už tai aš jį gerbiu, bet jo pastangos nieko nepakeis, nes galutinis rezultatas vis tiek bus mano pergalė nokautu. Prognozė kovai – mano pergalė nokautu pirmajame raunde. Statau viską, kad kova taip ir baigsis. Siūlau ir jums statyti viską, ką turite, už mane, nes galite užsidirbti didžiulius pinigus“, - rėžė J.Paulas.

Prieš pagrindinę vakaro kovą savo formą gerina ir R.Jonesas, pasidalinęs naujausiais įrašais iš treniruočių. Jis, skirtingai nei M.Tysonas, boksą buvo palikęs tik trumpam. 2018 m. R.Jonesas dar dalyvavo profesionalioje kovoje ir po 10 raundų teisėjų sprendimu nugalėjo Scottą Sigmoną.

M.Tysono ir R.Joneso kovai Kalifornijos atletikos komisija ruošia neįprastas taisykles. Anot „Boxing Scene“, komisija šioje kovoje net neskelbs oficialaus laimėtojo. Lieka neaišku, kokiu būdu bus nuspręsta, kam atiteks WBC sukurtas „Frontline Battle Belt“ diržas. Taip pat neaišku, kokio intensyvumo tai bus kova. Komisijos atstovai norėtų, kad tai būtų panašiau į rimtą sparingą, o ne į tikrą kovą. Visgi, M.Tysonas per karjerą kaip tik garsėjo tuo, kad taisyklių ne visada laikydavosi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų