:
53
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Leeds Utd“ ir Londono „Arsenal“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0 – 0.

Patrickas Bamfordas 31-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

Mateušas Klichas 41-ąją minutę suklaidinęs gynėją atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Nicolas Pepe antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas raudona kortele ir „Arsenal“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Stuartas Dallasas 65-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų sargas.

Patrickas Bamfordas 74-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ket 05-13 Aston Villa 20 : 00 Everton
Ket 05-13 Manchester United 22 : 15 Liverpool
Pen 05-14 Newcastle United 22 : 00 Manchester City