Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje 2 – 0 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Heungas Min Sonas jau 5-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Aymericas Laporte 27-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.

Harry Kane‘as pirmojo kėlinio pabaigoje atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė ir ataka nutrūko.

Giovani Lo Celso 65-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

H.Min Sonas 70-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Raheemas Sterlingas 84-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Tottenham“ šiose rungtynėse atliko iš viso vos 4 smūgius, kai tuo tarpu „Man City“ net 22.

Šeš 09-25 Chelsea 14 : 30 Manchester City
Šeš 09-25 Manchester United 14 : 30 Aston Villa
Šeš 09-25 Everton 17 : 00 Norwich City
Šeš 09-25 Leeds United 17 : 00 West Ham United
Šeš 09-25 Leicester City 17 : 00 Burnley
Šeš 09-25 Watford 17 : 00 Newcastle United
Šeš 09-25 Brentford 19 : 30 Liverpool
Sek 09-26 Southampton 16 : 00 Wolverhampton …