Nokautas | „Twitter“ nuotr.

Nokautas | „Twitter“ nuotr.

 Kikbokso žvaigždė brazilas Alexas Pereira, sulaukęs 33-ejų metų, netikėtai nusprendė pereiti į mišrius kovos menus (MMA).

Praėjusią naktį JAV vykusiame „LFA 95“ turnyre brazilas pasirodė tiesiog įspūdingai. Jis jau pirmajame raunde nokautavo amerikietį Thomasą Powellą (4-5), kuris krito veidu žemyn.

Kovinio sporto sirgaliai kuriam laikui buvo sulaikę kvapą, nes T.Powellas ilgai nejudėjo. Net 5 minutes jis buvo praradęs sąmonę, kol galiausiai atsigavo, atmerkė akis ir buvo pasodintas ant kėdės.

Iki šiol MMA narve A.Pereira kovėsi tik tris kartus 2015-2016 m. laikotarpiu. Iš tų kovų jis laimėjo 2, o kartą buvo „užsmaugtas“. Netrukus brazilas sugrįžo į kikboksą ir ten pasiekė puikių rezultatų, todėl daugelį nustebino jo sprendimas tokioje karjeros stadijoje keisti sporto šaką.

A.Pereira nuo 2017 m. yra nenugalėtas kikbokso ringe. Tais pačiais metais jis tapo „Glory“ vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu ir penkis kartus apgynė savo diržą. Negana to, 2019 m. jis iškovojo laikinąjį „Glory“ pussunkio svorio kategorijos čempiono diržą ir iki šiol buvo šios svorio kategorijos reitingo lyderis. A.Pereira išsiskiria tuo, kad net du kartus nugalėjo dabartinę UFC žvaigždę Israelį Adesanyą. 2016 m. brazilas laimėjo teisėjų sprendimu, o 2017 m. netgi nokautavo nigerietį. Beje, 2013 m. A.Pereira kikbokso ringe kovėsi ir su lietuviu Sergejumi Maslobojevu, kuriam pralaimėjo pasaulio čempionato finale.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų