Dešimtyje rungtyniauti likęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 2 – 3 turėjo pripažinti „Monaco“ futbolininkų pranašumą.

PSG atakos smaigalyje atsidūręs Kylianas Mbappe 25-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Prancūzijos čempionus į priekį 1:0.

Willemas Geubbelsas 33-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

K.Mbappe 37-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

K.Mbappe ir Moise‘as Keanas pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė po kartą kamuolį į vartų tinklą. Visgi abu įvarčiai pasinaudojus VAR technologijos peržiūra įskaityti nebuvo.

Kevinas Vollandas 52-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2. Netrukus futbolininkas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo lygus 2:2.

Abdou Diallo už pražangą prieš varžovą baudos aikštelėje buvo nubaustas raudona kortele. Tuo tarpu Cescas Fabregasas 84-ąją minutę sėkmingai realiavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Monaco“ naudai 3:2.

Pen 12-04 Nîmes 22 : 00 Olympique Mars…
Šeš 12-05 Rennes 18 : 00 Lens
Šeš 12-05 Montpellier 22 : 00 PSG