Artūras Gudaitis | Euroleague nuotr.

Ketvirtą pergalę šio sezono Eurolygoje penktadienį iškovojo Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (4/2) ekipa, kuri svečiuose 73:66 (12:10, 21:12, 18:21, 22:23) įveikė Berlyno ALBA (2/6) krepšininkus.

Komandos apylygiai žaidė visą pirmą kėlinį, tačiau po jo „Zenit“ spurtavo ir jau antrojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą. Nors rungtynių pabaigoje ALBA dar sugebėjo sumažinti skirtumą ir komandas skyrė 5-6 taškai, tačiau „Zenit“ pergalės iš rankų nepaleido.

A.Gudaitis per 23 min. 50 sek. pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 10/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

„Zenit“: Willas Thomasas 17, Artūras Gudaitis 16, Mateuszas Ponitka 14.

ALBA: Benas Lammersas 15 (10 atk. Kam.), Luke‘as Sikma 8, Jaysonas Grangeris 7, Jonas Mattisseckas ir Johannesas Thiemannas – po 6.