Elzbieta Adomaitytė | Evaldo Šemioto nuotr.

Elzbieta Adomaitytė | Evaldo Šemioto nuotr.

 Džonkuve (Lenkija) penktadienį prasidėjo Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Merginų varžybose tarp lietuvių geriausiai sekėsi Elžbietai Adomaitytei, užėmusiai 4-ąją vietą.

18-metė Lietuvos sportininkė surinko 1317 taškų ir nusileido tik prizininkėmis tapusioms atletėms -- aukščiausio lygio varžybose jau senokai dalyvaujančiai turkei Ilkei Ozyuksel (1401), šveicarei Leai Egloff (1329) ir čekei Karolinai Krenkovai (1328).

E. Adomaitytė fechtuodamasi buvo ketvirta (24 pergalės, 232 taškai), plaukdama - 17-a (2:32.20, 246), jodama - 13-a (286), o bėgdama ir šaudydama - trečia (12:27.10, 553).

Kitoms Lietuvos atstovėms sekėsi kiek prasčiau. 17-metė Medėja Gineitytė galutinėje įskaitoje užėmė 17-ąją vietą. Ji buvo 17-a fechtuojantis (13, 170), 9-a - plaukiant (2:20.14, 270), 17-a - jojant (222) ir 15-a - bėgant bei šaudant (13:31.95, 489).

Trečia Lietuvos sportininkė - Patricija Gudlevičiūtė - užėmė 19-ąją poziciją, 16-metė vilnietė buvo 18-a fechtuojantis (13, 167), 18-a - plaukiant (2:37.48, 236), nedalyvavo jojimo rungtyje, o bėgdama ir šaudydama užėmė 19-ąją vietą (14:59.22, 421).

Dėl pandemijos gerokai sutrumpėjusio Europos čempionato dalyvių sąraše šį kartą buvo 7 šalių sportininkai: Čekijos, Lenkijos, Lietuvos, Šveicarijos, Turkijos, Ukrainos ir Vengrijos.

Varžybų įrašas:

Plaukimas:

Fechtavimasis:

Jojmas:

Bėgimas ir šaudymas:

Šeštadienį vaikinų varžybose į kovą stos du lietuviai - Titas Puronas ir Ugnius Kabelinskas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United