Nyderlandai
35 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Fanai pasitiko A.Griezmanną | „Twitter“ nuotr.

Fanai pasitiko A.Griezmanną | „Twitter“ nuotr.

 „Barcelonos“ klube neatsiskleidžiantis prancūzas Antoine‘as Griezmannas, išvažiuodamas iš klubo treniruočių stovyklos, sulaukė nemalonios staigmenos.

„Barcelonos“ gerbėjų būrelis pasitiko A.Griezmanno „Rolls Royce“ automobilį. Prancūzas stengėsi į juos nereaguoti ir važiavo toliau, o sirgaliai rėkė, kad prancūzas turėtų „gerbti Messi“.

Kiek anksčiau kritiškai apie Lionelį Messi atsiliepė buvęs A.Griezmanno agentas Ericas Olhatsas: „A.Griezmannas atvyko į klubą, kuriame viską kontroliuoja L.Messi. Jis šioje komandoje yra tiek imperatorius, tiek monarchas. Argentinietis nesureagavo teigiamai  į A.Griezmanno atvykimą. Kai A.Griezmannas atvyko į „Barceloną“, L.Messi su juo nesikalbėjo ir jam neperduodavo aikštėje kamuolio. Tai sukūrė tikrą traumą ir neigiamai paveikė adaptavimosi procesą, tai paliko žymę. Visa tai buvo akivaizdu ir matoma. L.Messi požiūris – apgailėtinas. Visada girdėjau A.Griezmanną sakantį, jog pastarasis neturi jokių problemų su L.Messi, tačiau iš kitos pusės to negirdėjome. Tai yra teroro režimas. Tu esi kartu su juo arba prieš jį“.

Nieko gero apie L.Messi nepasakė ir A.Griezmanno dėdė Emmanuelis Lopesas.

„Antoine‘as žinojo, kad bent pusmetį jam bus sunku Barselonoje, bet aš nesitikėjau, kad tos problemos tęsis ištisus metus. Kalbant apie Messi, aš žinau, kas dedasi klubo viduje ir situacija ten tikrai nėra iš lengvųjų. Messi treniruotėse dirba mažai, o visas „Barcelonos“ treniruočių planas sudarytas taip, kad įtiktų kai kuriems žaidėjams. Tas planas tau tiks tuo atveju, jei pats nenori dirbti“, - rėžė E.Lopesas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS