„Lietkabelio“ ir „Lokomotiv Kuban“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis" (1/6) Europos taurės išvykos rungtynėse 73:82 (17:21, 17:16, 12:28, 27:17) turėjo pripažinti Bolonijos „Virtus Segafredo“ krepšininkų (7/0) pranašumą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Virtus Segafredo“ krepšininkai, kurie iš karto įgijo penkių taškų persvarą 11:6. „Lietkabelis“ taip pat surado spragų varžovų gynyboje ir pataikęs tris tolimus metimus iš penkių neleido varžovams nutolti 11:14. Likusį laiką aikštėje vyko permaininga ir atkakli kova, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių Lietuvos komanda turėjo keturių taškų deficitą 17:21.

Italijos komanda antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklaus Josho Adamso tolimo metimo su varžovo pražanga įgijo dviženklį pranašumą 37:24. Šaltakraujiškumą išlaikę „Lietkabelio“ krepšininkai per likusį laiką atsakė sėkmingu spurtu 10 – ir sumažino deficitą iki vos trijų taškų 34:37.

„Virtus Segafredo“ trečiąjį kėlinį pradėjo galingu spurtu 18-3 ir susikrovė triuškinamą pranašumą 55:37. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė devyniolika taškų 65:46.

Baltos vėliavos nekėlę panevėžiečiai sumažino deficitą iki vos aštuonių taškų 71:79. Visgi pastariesiems per likusį laiką sukurti stebuklo nepavyko, kurie svečiuose patyrė nesėkmę rezultatu 73:82.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas – 27 (4/7 trit., 6 rez. perd., 30 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius – 11 (12 atk. kam., 20 naud. bal.), Paulius Valinskas – 8.

„Virtus Segafredo“: Kyle‘as Weemsas – 14 (4/4 dvit., 15 naud. bal.), Amedeo Tessitori ir Giampaolo Ricci – po 11.