Italijos regbio rinktinė | Scanpix nuotr.

Italijos regbio rinktinė | Scanpix nuotr.

Visos galingiausios Europos regbio rinktinės kartu su Sakartvelo ir Fidžio nacionalinėmis komandomis tęsią kovą „Rudens Tautų taurės“ varžybose.

Šis turnyras rengiamas pirmą kartą. Anksčiau rudenį vykdavo daug tarptautinių rungtynių, tačiau užklupus koronaviruso pandemijai tapo sudėtinga skraidyti po visą pasaulį. Dėl šios priežasties organizuojamos naujos varžybos.

Aštuonios ekipos yra suskirstytos į dvi grupes. A ir B grupių nugalėtojai tarpusavyje grumsis dėl pirmosios vietos. Antrąsias vietas užėmusios rinktinės varžysis dėl trečiosios pozicijos, trečiąsias – dėl penktosios, ketvirtąsias – dėl septintosios vietos.

A grupėje pirmuosius mačus laimėjo Anglijos ir Airijos regbininkai. Anglai turnyro starte 40:0 sutriuškino Sakartvelą, o airiai 32:9 pranoko Velsą.

B grupėje po vieną pergalę turi Prancūzija, Škotija ir Italija. Tiesa, italai jau žaidė dvejas rungtynes. Fidžio atstovai pralaimėjo abi dvikovas. Atkakliai vyko škotų ir italų akistata, kurioje pastarieji triumfavo 28:17. Prancūzijos regbininkai nepaliko vilčių Fidžiui – 28:0.

Turnyre planavo dalyvauti ir Japonijos komanda, tačiau kilus problemų dėl kelionių, ji tokių užmojų atsisakė. Šios šalies rinktinę pakeitė Sakartvelo ekipa. Ji kaip ir Fidžio regbininkai rungtyniauja tik svečių aikštėse.

Varžybų favoritais vadinamos Anglijos ir Prancūzijos ekipos, kurios neseniai užėmė atitinkamai pirmąją ir antrąją vietą prestižiniame „Šešių Nacijų“ čempionate. Toliau išsirikiavo Airija, Škotija, Velsas ir Italija.

Šį savaitgalį „TV3 Sport“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“ parodys keturis „Rudens Tautų taurės“ mačus.

Transliacijų tvarkaraštis:

Lapkričio 21 d.

14.35 val. Italija – Fidžis („Go3“);

16.50 val. Anglija – Airija („Go3“, nuo 18.30 val. – ir „TV3 Sport 2“),

19.05 val. Velsas – Sakartvelas („TV3 Sport 2“, „Go3“);

Lapkričio 22 d.

17.05 val. Škotija – Prancūzija („TV3 Sport 2“, „Go3“).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų