Nerijus Valskis | Organizatorių nuotr.

Nerijus Valskis | Organizatorių nuotr.

Vos už keturių dienų prasidės naujasis Indijos „Super“ lygos sezonas. Praėjusiame sezone Indijoje sužibėjęs ir rezultatyviausiu lygos žaidėju tapęs Nerijus Valskis nekantriai laukia savo antrojo sezono pradžios.

Tiesa, lietuvis šiais metais vilkės „Jamshedpur“ klubo marškinėlius, bet likimas visas kortas sumaišė taip, kad pirmąsias šio sezono rungtynes jis žais prieš savo buvusią „Chennaiyin“ komandą.

„Bus tikrai įdomu žaisti prieš savo buvusią komandą. Tačiau aš nekantrauju, kuomet galėsiu atstovauti „Jamshedpur“ klubui ir tikiuosi, kad įmušiu kiek įmanoma daugiau įvarčių“, - po vienos iš treniruočių kalbėjo puolėjas iš Lietuvos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United