„Lietkabelis“
III kėlinys, 3 min.
48
:
60
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Loganas Paulas ir Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

Loganas Paulas ir Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

 Vieną pralaimėjimą profesionalų bokse turintis Loganas Paulas neseniai pareiškė, kad vienu smūgiu galėtų „perskelti“ Floydą Mayweatherį per pusę.

„Jei susitikčiau su Floydu tikroje kovoje, tai išspardyčiau jam užpakalį. Tą patį padaryčiau ir MMA narve. Saugus jis būtų tik bokso ringe. Kaučiausi su Floydu bet kur ir bet kada. Jei pataikyčiau į jį vieną akcentuotą smūgį, tai perskelčiau jį per pusę. Aš 20 cm aukštesnis, 20 kg sunkesnis, perpus jaunesnis, dvigubai „alkanesnis“ ir 10 kartų protingesnis“, - rėžė L.Paulas.

Tokie „youtube“ žvaigždės pareiškimai patraukė F.Mayweatherio dėmesį. Jis patikino, kad L.Paului gresia tas pats, kas Conorui McGregorui.

„Tos „youtube“ mergaitės geriau tegul susiranda lėlių ir su jomis pažaidžia, nes aš vaikiškais žaidimais neužsiimu. Prieš 3 metus kovotojas iš UFC ištarė mano vardą ir aš turėjau tai kalei uždėti antsnukį. Loganas Paulas gali sulaukti to paties, prieš tai, kai aš vėl užkariausiu Japoniją“, - rašė F.Mayweatheris.

Priminsime, kad F.Mayweatheris neseniai pranešė, jog 2021 m. vasario 28 d. ruošiasi dalyvauti parodomojoje kovoje Japonijoje, tačiau nėra žinomas nei jo varžovas, nei kovos taisyklės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų