„Barcelona“
6 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Atletico“
Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

 Budapešto „burbule“ (Vengrija) tris dienas truko prestižinės ISL plaukimo lygos pusfinalio etapai, po kurių paaiškėjo, kad į savaitgalį vyksiantį finalą pateko „Energy Standard“, Londono „Roar“, „Cali Condors“ ir Los Andželo „Current“ komandos.

„Energy Standard“, kuriai priklauso Danas Rapšys, Simonas Bilis ir Andrius Šidlauskas, pusfinalyje į starto protokolus įtraukė tik vieną lietuvį. D.Rapšiui pusfinalio etapas klostėsi prasčiausiai šiame sezone, jis tiek 200 m, tiek 400 m plaukimuose laisvuoju stiliumi liko antras.

Nepaisant to, pusfinalyje D.Rapšys uždirbo ne mažiau, nei tuose reguliariojo sezono etapuose, kai laimėdavo abu plaukimus. Lietuvis gavo 4800 JAV dolerių už plaukimus ir dar 1500 JAV dolerių premiją už tai, kad komanda laimėjo pusfinalį.

Bendras D.Rapšio sezono uždarbis išaugo iki 28,3 tūkst. JAV dolerių. S.Bilis liko su 8,2 tūkst. JAV dolerių, o A.Šidlauskas – su 2 tūkst. JAV dolerių.

Pagal bendrą sezono uždarbį ir toliau lyderiauja trys amerikiečiai: Caelebas Dresselas (131,7 tūkst.), Ryanas Murphy (117,4) ir Lilly King (116,5). Šešiaženklę sumą jau uždirbo ir švedė Sarah Sjostrom (110,1).

Bendrą šio sezono ISL plaukimo lygos prizų fondą sudaro 6,05 mln. JAV dolerių. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų