Marius Žaromskis | Youtube.com nuotr.

Marius Žaromskis | Youtube.com nuotr.

 Šeštadienį KSW organizacijoje debiutavo 40-metis MMA kovotojas Marius Žaromskis (23-9, 1 be nugalėtojo), kuris svorio kategorijoje iki 77 kilogramų susikovė su 29-erių metų lenku Andrzejumi Grzebyku (17-4).

Jau kovos pradžioje A.Grzebykas, kaip įtariama, po savo spyrio į lietuvį susilaužė koją. M.Žaromskis netrukus pervedė kovą į parterį, kur visą laiką buvo viršuje. Lenkas dar bandė priešintis ir puikiai kovojo iš apačios, kontroliuodamas lietuvio rankas. Kai M.Žaromskis atsistodavo, A.Grzebykas, gulėdamas ant nugaros, sugebėdavo kojų spyriais pataikyti į lietuvio galvą.

Paskutinėmis raundo sekundėmis dėl neaktyvumo teisėjas paprašė kovotojus grįžti į stovesėną. Tuomet A.Grzebykas suprato, kad nebegali net pastovėti. Teisėjas netrukus nutraukė kovą, o pergalė buvo įskaityta M.Žaromskiui techniniu nokautu.

- Jis susilaužė koją, atlikdamas spyrį, ar ne?, - „mmarocks.pl“ paklausė M.Žaromskio.

- Taip, aš nerimavau, kad man tas pats nenutiktų. Aš gerai gyniausi, o jis atliko labai stiprius kojų spyrius, todėl taip ir gavosi.

- Bet jis po traumos toliau kovėsi.

- Taip, aš pradėjau galvoti, kodėl jis nesistoja. Kovėmės parteryje, jį atakavau, o jis man atsakydavo dar didesniu kiekiu smūgių, todėl stebėjausi, kodėl jis nesistoja.

- Koks buvo tavo kovos planas?

- Viskas labai paprasta ir, tuo pačiu, labai sudėtinga. Visų pirma, galvojau, kaip apsiginti, nes žinojau, kad mano varžovas labai stiprus. Gynyba, gynyba, gynyba. Tai buvo pirminis planas. Antroji plano dalis buvo...Nežinau, ar jums turėčiau tai pasakoti (juokiasi – aut. past.).

- Kokie tavo ateities planai?

- Dabar eisiu pailsėti, vėliau pradėsiu treniruotis ir tada jau žiūrėsime, kas nutiks. Mano darbas yra kovoti, o varžovus parenka organizacija. Kol kas organizacija tikrai palieka gerą įspūdį. Susitikau su Martinu ir Maciejumi, jie šaunūs vyrukai. Esu laimingas, kad galiu čia kovoti.

- KSW organizuoja ir kovas be pirštinių. Ar jos tave domina?

- Kaip jau sakiau, dabar reikia pailsėti, o kai būsiu pasiruošęs, tada galėsiu kovoti. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų