Paskutinį kartą „Sūduvai“ vadovavęs S.Širmelis: „Nedaug trūko, kad komanda nebūtų išėjusi į antrą kėlinį“ (14)

2020.11.14 19:00
Saulius Širmelis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Saulius Širmelis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Paskutines rungtynes Marijampolės „Sūduvai“ vadovavęs treneris Saulius Širmelis spaudos konferencijoje pasakė net kelias frazes, kurios kuo puikiausiai tiktų antraštei. Visų pirma, apie sprendimą šias rungtynes vykdyti prabėgus vos kelioms dienoms po jo auklėtinių pasveikimo nuo COVID-19.

„Tokios rungtynės, kai buvome sustatyti prie sienos sušaudyti. Daugiau nėra ką komentuoti, tik pasveikinti „Žalgirį“ su pergale. Galėjome tikėtis, kad varžovai šaudys tuščiais šoviniais, bet taip nebuvo. Savo ruožtu, savo vyrams, po to, kas nutiko, noriu padėkoti. Jie išėjo, atidavė visas jėgas, kiek turėjo, bet tokios įtampos rungtynėms to neužtenka“, - spaudos konferencijoje kalbėjo S.Širmelis.

Ar kaip treneris prisiimate atsakomybę dėl nenusisekusio sezono?

O kas daugiau gali prisiimti?

Ką galvojate apie neįskaitytą įvartį pirmojo kėlinio viduryje?

Peržiūrėjome tą įvartį. Atvirai, visos rungtynės buvo ant subyrėjimo ribos. Labai nedaug trūko, kad komanda nebūtų išėjusi į antrą kėlinį. Mano nuomone, tai pavogtas įvartis ir nėra daugiau ką pasakoti. Jeigu ten kas nors įžiūrės pražangą, tai tada aš neteisus. Aišku, tiems, kam reikia – įžiūrės, bet aš nežinau, ką ten buvo galima sušvilpti.

Grįžome, nes turėjome gerbti varžovą, turėjome gerbti pirmenybes, kurios šiandien finišavavo. Esmė ir buvo tas neįskaitytas įvartis. Čia turbūt ir Lietuvos teisėjų nuvertinimas pasikviesti tokį teisėją. Nekalbu vien apie įvartį. Man teko dirbti Latvijoje ir net latvių žaidėjai nežino, kas čia toks. Latvija turi gerų teisėjų, todėl sprendimas keistokas. Bet čia ne esmė. Esmė – tos kitos priežastys, nes kai kuriuos žaidėjus turėjome tik trečiadienį. Ir kaip yra gera žaisti, gali pasakyti tik tie, kurie šita liga persirgo.

Kiek kitokį vaizdą būtumėm matę, jei rungtynės būtų surengtos po savaitės?

Būtumėm matę kitokį. Kiek daug kitokį, sunku pasakyti, bet aišku, kad būtumėm kažkiek atsigavę. Net pasaulinės praktikos nėra, ką daryti su tais žaidėjais, kurie ateina į treniruotę persirgę šita liga. Negali jiems duoti krūvio. Vienas žaidėjas reagavo vienaip, kitas – kitaip. „Sūduva“ stengėsi šią datą nukelti, bet kaip buvo nuspręsta – taip buvo.

Kokia jūsų ateitis klube?

Mano likimas čia nesusijęs su šių rungtynių rezultatu. Tas klausimas buvo apspręstas prieš man ateinant dirbti. „Sūduva“ turės kitą trenerį ir tiek. Man tai nėra staigmena – taip buvo sutarta iškart. Mano sutartis jau pasibaigusi prieš dvi savaites. Buvo galima pabėgti ir nusiplauti rankas, bet tai būtų labai negarbinga šitos komandos atžvilgiu, prezidento atžvilgiu. Gražaus jubiliejaus proga, nepavyko jam padovanoti didžiausios dovanos, bet taip jau būna.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
GERIAUSIŲ RINKIMAI
  • Žaidėjas
  • Rungtynės