„Žalgirio“ triumfas laimėjus A lygą | BNS/Arno Strumilos nuotr.

„Žalgirio“ triumfas laimėjus A lygą | BNS/Arno Strumilos nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ Lietuvos futbolo A lygos paskutiniam ture 3 – 0 sutriuškino Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus ir po ketverių metų pertraukos iškovojo čempionų titulą.


Rungtynių eiga

90 min. „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu 3:0.

90 min. Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

82 min. A.Kaludžerovičius atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko.

72 min. „Žalgiris“ surengė pavojingą kontrataką. Jos smaigalyje atsidūręs Liviu Antalis atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.  

63 min. ĮVARTIS! Grubia varžovo klaida pasinaudoję H.Videmontas sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

60 min. „Sūduva“ pakelė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi sėkmingai ir išvengė pavojaus prie savų vartų.

52 min. E.Jankauskas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

46 min. Prasideda antrasis  rungtynių kėlinys.

45 min. „Žalgiris“ per pirmąjį kėlinį įgijo įtikinamą pranašumą 2:0.

38 min. KOKIA PROGA! Vienam prieš vartininką atsidūrusiam H.Videmontui nepavyko nukreipti kamuolio į vartų tinklą ir rezultatas išliko nepakitęs.

29 min. Thomas Salamonas nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo pražangą ir šio įvarčio neįskaitė. 

17 min. ĮVARTIS! Andrija Kaludžerovičius puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „žalgiriečių“ pranašumą 2:0.

13 min. ĮVARTIS! Hugo Videmontas sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0.

8 min. „Sūduvos“ kontratakos smaigalyje atsidūręs Eligijus Jankauskas suklaidinęs varžovą atliko smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė vartų sargo rankose.

5 min. Francisas Kyeremehis atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai: 

• Šiuo metu „Sūduva“ savo sąskaitoje yra surinkusi 43 taškus ir rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Žalgiris“ su 42 taškais žengia antras. Tai reiškia, jog marijampoliečius tenkina lygiosios ir pergalė, tuo tarpu vilniečiai norėdami iškovoti čempionų titulą privalo pasiekti pergalę. 

• Lemiamos rungtynės buvo nukeltos net du kartus. Tai įvyko dėl to, nes „Sūduvos“ komandoje buvo užfiksuotas COVID-19 protrūkis. Pastarieji sulaukė net 19 teigiamų testo rezultatų. Dėl šios priežasties marijampoliečiai buvo priversta nutraukti treniruočių procesą ir izoliuotis.

• „Žalgiris“ vietiniame čempionate yra užfiksavęs trijų pergalių seriją. Visgi vilniečiai paskutinį kartą rungtynes žaidė spalio 20-ąją dieną su Gargždų „Banga“.


Komentarai:

Aliaksejus Baga, „Žalgirio“ vyriausiasis treneris:

„Situacija tikrai savotiška. Dėl koronaviruso visas sezonas toks, o dabar dar 25 dienas nežaidėme rungtynių. Patirtis tikrai unikali – tiek žaidėjams, tiek treneriams. Pačiam taip atsitiko pirmą kartą ir turbūt bet kuris kitas pasakytų tą patį. Nutarėme tik treniruotis, palaikyti tonusą. Tikiuosi, kad to žaidybinio tonuso nepraradome. Dabar laukia auksinės rungtynės, kurioms ruošėmės, jų laukėme su nekantrumu. Žaidėjų nusiteikimu nuo paskutinių rungtynių su „Banga“ iki dabar esu labai patenkintas. Vaikinai supratingai ir labai profesionaliai pažiūrėjo į visus pasikeitimus. Tai, ko prašėme, jie įvykdė pilnai. Todėl prieš šias rungtynes mintys labai optimistinės.

Žinoma svarbu noras, motyvacija. Sezono pabaigoje, tokiu metu, visa tai yra jei ir ne pirmas numeris, tai tikrai labai svarbus dalykas. Visą sezoną dirbome, kad taškas į tašką neatsiliktume nuo konkurentų. Neturime teisės būti nemotyvuoti ar žaisti be didelio noro. Tai puikus šansas mums iškovoti aukso medalius."

Vidmantas Murauskas, „Sūduvos“ klubo prezidentas:

„Kasdien prie treniruočių prisijungia vis daugiau komandos narių, antradienį turėjome 15 aikštės žaidėjų ir 1 vartininką. Tai leidžia sakyti, kad turėsime pakankamai žaidėjų, kad rungtynės įvyktų. Kiek jie bus pasirengę žaisti – kitas klausimas. Nesirgo tik 3 žaidėjai, o sugrįžimas į aikštę po ligos nėra tas pats kas po tiesiog izoliacijos.“


Komandų forma: 

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (22)
Registruoti
Anoniminiai (22)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų