Marius Žaromskis | „Stop“ kadras

Marius Žaromskis | „Stop“ kadras

 Jau lapkričio 14-ą dieną KSW organizacijoje debiutuos 40-metis MMA kovotojas Marius Žaromskis (22-9, 1 be nugalėtojo), kuris svorio kategorijoje iki 77 kilogramų susikaus su 29-erių metų lenku Andrzejumi Grzebyku (17-3).

Lietuvio debiutas KSW organizacijoje buvo numatytas kovo 21 dieną, kai jis turėjo susikauti su 25-erių metų KSW organizacijos čempionu Roberto Soldičiumi iš Kroatijos. Šįkart kroatas taip pats kovos KSW’56 narve, tačiau debiutuos svorio kategorijoje iki 83,9 kilogramų.

Prieš turnyrą vykusioje specialioje spaudos konferencijoje M.Žaromskis teigė, kad jam nėra skirtumo prieš ką kovoti bei žadėjo panaudoti daug skirtingų savo ginklų.

„Apie kovą žinių sulaukiau maždaug prieš tris savaites“, – sakė M.Žaromskis. „Treniravausi, todėl esu pasiruošęs ir man nesvarbu, kas bus mano priešininkas. Kovo mėnesį turėjau kautis prieš R.Soldičių, bet jie nėra labai skirtingi varžovai“.

M.Žaromskis Lenkijos žurnalistams atskleidė, kad treniravosi garsiame JAV klube AKA, kuriame dirba ir UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas.

Chabibas Nurmagomedovas ir Marius Žaromskis | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Marius Žaromskis | Instagram.com nuotr

„Treniravausi AKA sporto klube, praėjusią savaitę buvau Londone, kur treniravausi su lietuviu Giedriumi Skara ir dar vienu vyruku, kuris greitai kovos KSW“, – sakė M.Žaromskis. „Esu geros sportinės formos, turiu savo ginklų, kuriuos esu pasiruošęs panaudoti. Bandysiu išlaukti savo laiko ir pažiūrėsime, kaip viskas klostysis“.

„Tai nutinka daugeliui kovotojų, tiesiog jam reikia atsigauti psichologiškai. Pažiūrėsime, kas nutiks per artimiausius porą metų. Daugeliui kovotojų reikia laiko ir tada jie sugrįžta. Manau, kad per artimiausius porą metų pamatysime daug pokyčių“, - sakė M.Žaromskis, paklaustas apie Ch.Nurmagomedovo ateitį, su kuriuo kartu treniravosi AKA klube.

Tuo tarpu A.Grzebykas teigė, kad fizinis pajėgumas bus jo pusėje, todėl jis bandys tai išnaudoti. Jis taip pat pripažino, kad nežiūrėjo antrą kartą per penkerius metus kovosiančio M.Žaromskio praeities kovų.

„Neteisiu kovotoju ir nežiūriu jų kovų. Viską palieku treneriams, jie ruošia kovos planą ir analizuoja varžovą, o aš jais pasitikiu. Turėjau puikų pasiruošimą, svoris jau beveik padarytas. Žinau, kad aš esu geresnės fizinės formos. Džiaugiuosi šia kova, nes jis yra įžymus mišrių kovos menų kovotojas. Galbūt jis nebėra geriausios sportinės formos, tačiau lengvo pasivaikščiojimo tikrai nebus“, – kalbėjo A.Grzebykas.

A.Grzebykas KSW organizacijoje dbeiutavo šią vasarą vykusiame „KSW 53“ turnyre, kuriame antrame raunde nokautavo Tomaszą Jakubiecą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų