„Dzūkija“
III kėlinys, 10 min.
48
:
66
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Avarija Lenkijoje | Scanpix nuotr.

Avarija Lenkijoje | Scanpix nuotr.

 Lenkijoje rugpjūtį vykusias pasaulio plento dviračių turo lenktynes „Tour de Pologne“ aptemdė siaubinga avarija.

Paskutiniuose pirmojo etapo metruose pergalės siekęs olandas Fabio Jakobsenas („Deceuninck-Quick Step“ komanda) bandė lenkti tautietį Dylaną Groenewegeną („Jumbo-Visma“). Visgi, šis tuo metu pasuko link varžovo, kuriam trasoje nebeliko vietos. F.Jakobsenas, pasiekęs 80 km/val. greitį, rėžėsi į barjerus ir krito nuo dviračio.

D.Groenewegenas buvo diskvalifikuotas, o F.Jakobsenui buvo skirta pergalė, bet tai jau mažai kam rūpėjo. Po šiurpios avarijos F.Jakobsenas buvo skubiai nugabentas į ligoninę, jam sukelta dirbtinės komos būsena. Olandas galiausiai buvo pažadintas, jam atlikta žandikaulio ir veido operacija. Kitąmet jam prireiks dar vienos operacijos ir vis dar nežinoma, kada jis galės gyventi pilnavertį gyvenimą.

Tuo tarpu D.Groenewegenas atsipirko 9 mėnesių diskvalifikacija. Jis galės lenktyniauti jau nuo 2021 m. gegužės 7 d.

„Tai visada bus juodas puslapis mano karjeroje. Išvažiavau iš savo trajektorijos ir už tai atsiprašau. Noriu varžytis sąžiningai. Deja, šio incidento pasekmės buvo labai rimtos. Atidžiai seku naujienas apie Fabio reabilitaciją. Galiu tik viltis, kad jis kada nors grįš į didįjį sportą. Džiaugiuosi, kad pagaliau sulaukiau aiškumo dėl savo situacijos. Dabar žinau, kada galėsiu sugrįžti. Gegužės 7 d. dar toli, bet esu pasiruošęs sunkiai dirbti kartu su komanda, kad sustiprėčiau tiek fiziškai, tiek psichologiškai“, - sakė D.Groenewegenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų