Deontay Wilderis | Instagram.com nuotr

Deontay Wilderis | Instagram.com nuotr

 Britas Tysonas Fury ir amerikietis Deontay Wilderis surengė jau dvi įspūdingas ir įsimintas kovas bei šių metų gruodį turėjo susikauti ir trečią kartą, tačiau dėl įvairių problemų kova buvo ne kartą nukelta, o T.Fury nusprendė be darbo nesėdėti ir jau gruodžio 5-ą žadą sugrįžti į ringą prieš žemesnio lygio varžovą.

Pirmoji judviejų kova baigėsi lygiosiomis, tuo tarpu antroje pergalę techniniu nokautu iškovojo T.Fury. Nors buvo užfiksuotos lygiosios, tačiau daugelis manė, kad nugalėtoju turėjo būti paskelbtas T.Fury.

Dėl antroje kovoje patirto pralaimėjimo D.Wilderis iš pradžių kaltino per sunkų kostiumą, kurį jis dėvėjo eidamas į ringą, taip pat nesutiko su trenerio sprendimu išmesti baltą rankšluostį. Lapkričio 1-ą D.Wilderis iškėlė dar vieną sąmokslo teoriją, kaltindamas T.Fury apgaudinėjimu.

„Biblija sako mums, kad tyla yra auksinė, tačiau mano ausys vis dar girdi, o akys – mato. Biblija taip pat mums sako, kad reikia daug klausyti ir lėtai kalbėti. Tu matai tai, ko nesupranti, vagie, tai, ką tu padarei, yra tai, su kuo mano žmonės nuolatos susiduria: kažkas juos apgaudinėja dėl savo didybės pasaulyje, bet tai yra našta, su kuria mes susidorodavome tam, kad būtume stipresni. Mačiau, kaip pirmoje kovoje T.Fury treneris Ricky Hattonas nuleido tavo pirštines, kad kumštis atsidurtų netinkamoje padėtyje. Jūs tą patį metodą bandėte padaryti ir antrą kartą, tačiau šį kartą privertėte mano ausį kraujuoti. Neįmanoma taip sulenkti visiškai naujų dešimties uncijų pirštini. Tikrai manau, kad tu įdėjai kažką sunkaus į pirštinę, kažką panašaus dydžio į kiaušinį. Tai yra priežastis, kodėl mano veido pusėje buvo kiaušinio formos įdubimas. Net ir taip tu negali pargriauti Karaliaus, kad nugalėtum, tu privalai mane nužudyti. Galų gale tau prireikė teisėjo ir nelojalaus trenerio (Marko Brelando), kad išmestų rankšluostį ir mane sustabdytų. Sakoma, kad galima pateisinti vagį, kuris vagia dėl to, kad badauja, bet jei jis bus sugautas, jis turės grąžinti septynis kartus tą, ką pavogė, net jeigu teks parduoti viską, ką turi namuose. Atpirkimas artėja...“, – sakė D.Wilderis.

Lapkričio 5-ą dieną T.Fury paskelbė vaizdo įrašą, kuriame atsakė D.Wilderiui į kaltinimus dėl svarmenų pirštinėse.

„Tai yra trumpas vaizdo įrašas, skirtas D.Wilderiui ir jo komandai. Perskaičiau, kad turėjau kažką sunkaus savo pirštinėse. Taip.. Du dideli 19 akmenų, 275 svarų naikintuvai kiekvienoje pirštinėje. Bet žinote, nebent D.Wilderio nuosavas treneris Jay Deasas įtrauktas į šią konspiraciją, kaip ir visa Las Vegaso atletikos komisija, kuri niekada nepaliko mano persirengimo kambario. J.Deasas buvo kambaryje, kai man aprišinėjo rankas. Jis tai tikrino. Jis matė, kaip aš dėjausi pirštines ir tai taip pat patikrino. Tai, ką jis sako, yra visiška nesąmonė. Kitą kartą aš užbaigsiu jo karjerą, nes jis turės du pralaimėjimus nokautais iš eilės. Viso gero amžiams“, – sakė T.Fury.

Lapkričio 9-ą dieną T.Fury kalbėdamas su gerbiamu britų žurnalistu Garethu Daviesu teigė, kad už tai, ką D.Wilderis kalba, jis nebesuteiks jam galimybės revanšuotis.

„D.Wilderis taip kalbėdamas bando mane pažeminti. Jeigu būčiau panašus į didžiąją dalį pasaulio, tikriausiai paduočiau jį į teismą už šmeižtą ir prisiteisčiau maždaug 100 milijonų JAV dolerių, bet manęs nedomina tokie dalykai. Jis negaus galimybės revanšuotis už tai, ką pasakė. Klausykite, pralaimėti yra vienas dalykas, visi gali tai patirti prieš geresnį to vakaro kovotoją, tačiau po aštuonių mėnesių ateiti ir kalbėti tas nesąmones... Jis laukė, kol baigsis sutartis, kad galėtų atverti savo burną. Jis yra juokingas ir aš net nenoriu jam skirti jokio savo laiko. Aš tikrai esu susirūpinęs jo psichologine būkle“, – sakė T.Fury.

Lapkričio 11-ą dieną D.Wilderis parašė trumpą žinutę „Twitter“ socialiniame tinkle: „Sveikas Tysonai Fury, nesijaudink dėl manęs, man viskas gerai. Vienintelis dalykas, kurio noriu iš tavęs, yra gerbti susitarimą ir kovoti prieš mane. Nors neprivalėjau, aš tau daviau dvi galimybes ir tai pakeitė tavo gyvenimą. Dabar atėjo laikas tau būti vyru ir duoti man kovą, kurią tu prižadėjai“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų