Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 Visas 29 kovas profesionalų MMA narve laimėjęs Chabibas Nurmagomedovas po pergalės prieš Justiną Gaethję paskelbė apie karjeros pabaigą, tačiau praėjus vos kelioms dienoms ėmė sklisti kalbos, kad jis gali sugrįžti į narvą dar vienai kovai.

UFC prezidentas Dana White‘as tikino, kad praėjus kelioms dienoms po kovos kalbėjosi su Ch.Nurmagomedovu ir pareiškė, kad baigia jį perkalbėti. Anot D.White‘o, velionis čempiono tėvas norėjo, kad jo sūnus baigtų karjerą su 30 pergalių ir 0 pralaimėjimu.

Ch.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas antradienį dar labiau pakurstė kalbas apie savo kliento sugrįžimą, parašydamas trumpą žinutę „twitter“ tinkle – „30-0“.

Ch.Nurmagomedovas, skirtingai nei šiemet karjeras baigę Henry Cejudo bei Danielis Cormier, iki šiol nėra išbrauktas iš UFC reitingo, kuriame užima absoliutaus lyderio poziciją. Iš dagestaniečio taip pat neatimamas čempiono diržas, nes D.White‘as vis dar tiki, kad jis grįš į narvą ir gins savo trofėjų.

Apie galimą Ch.Nurmagomedovo sugrįžimą kalbėjo ir jo treneris Javieras Mendezas. Jis tikino, kad kovotojas „UFC 254“ turnyro metu buvo labai emocionalus ir sprendimą galėjo priimti gerai neįvertinęs visų aplinkybių.

J.Mendezas taip pat pasidalino vaizdo įrašu, kaip jam neva suleidžiama pirmoji vakcina nuo koronaviruso. Tiesa, Ch.Nurmagomedovo komandos nariai pastaruoju metu kenčia ne dėl koronaviruso, o dėl stafilokokinės infekcijos. Dėl jos kautis jau negalėjo tiek čempiono pusbrolis Usmanas Nurmagomedovas, tiek vienas artimiausių bičiulių Islamas Machačevas.

Buvęs „Bellator“ čempionas Aleksandras Šlemenka, kalbėdamas su „Championat“, irgi prognozavo Ch.Nurmagomedovo sugrįžimą: „Chabibas paskelbė apie karjeros pabaigą, tačiau diržo neatidavė. Diržas tebepriklauso jam. Man pasirodė, kad jis norėjo palikti sportą, kad diržą iš jo perimtų Islamas Machačevas, bet jo kova buvo atšaukta ir kelias iki titulinės kovos dar pailgėjo. Aišku, tai nėra pagrindinė priežastis. Galbūt jį vis dar domina kova su St-Pierre‘u. Aš Chabibo pasitraukimą vertinu ne kaip karjeros pabaigą, o kaip tam tikrą pauzę. Jam tiesiog reikia pertraukos, nes šie metai Chabibui buvo labai sunkūs.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų