„Leeds“
82 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

 Budapešto (Vengrija) „burbule“ baigėsi visi 10 prestižinės ISL plaukimo lygos reguliariojo sezono etapai. Šiame sezone liko tik du pusfinalio etapai ir finalas.

Danas Rapšys 9-ajame etape pratęsė savo pergalių seriją, laimėdamas tiek 200 m, tiek 400 m plaukimus laisvuoju stiliumi. Už tai lietuviui atiteko dar 4800 JAV dolerių. Jo komandos draugas „Energy Standard“ komandoje Simonas Bilis gavo 200 JAV dolerių, o trečiasis lietuvis Andrius Šidlauskas 9-ajame etape nestartavo.

Po 10 etapų buvo išdalintos ir premijos plaukikams pagal jų komandų pasirodymus. „Energy Standard“ reguliariajame sezone laimėjo 3 etapus iš 4, surinko 15 įskaitinių taškų iš 16 galimų, užtikrintai pateko į pusfinalį, todėl ir premijos plaukikams buvo solidžios.

D.Rapšys gavo 3600 JAV dolerių premiją, o iš viso reguliariajame sezone uždirbo lygiai 22 tūkst. JAV dolerių. S.Biliui buvo skirta tokio paties dydžio premija, o jo bendras uždarbis išaugo iki 8,2 tūkst. JAV dolerių. Pirmąjį sezono uždarbį gavo ir A.Šidlauskas – jam atiteko 2000 JAV dolerių premija.

Reguliariajame sezone daugiausiai uždirbo trys JAV plaukikai: Caelebas Dresselas (92,4 tūkst.), Lilly King (83,2 tūkst.) ir Ryanas Murphy (82 tūkst.).

ISL pusfinaliai vyks lapkričio 14-16 d., o finalas – lapkričio 21-22 d. Bendrą šio sezono ISL plaukimo lygos prizų fondą sudaro 6,05 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų