Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

 Vienos iš pagrindinių profesionalų bokso organizacijų (WBC) prezidentas Mauricio Sulaimanas patvirtino, kad buvo nuspręsta sukurti naują svorio kategoriją.

Nors bokse ir taip yra daug skirtingų bokso organizacijų ir gausybė svorio kategorijų, WBC nusprendė, kad yra per didelis skirtumas tarp pirmojo sunkaus ir sunkaus svorio kategorijų, todėl buvo sukurta tarpinė svorio kategorija. Ji buvo pavadinta „bridgerweight“ 6-erių metų berniuko Bridgerio Walkerio garbei, kuris pasiaukojo dėl sesutės ir apgynė ją nuo šuns. B.Walkerio veidui po šuns išpuolio prireikė 90 siūlių. WBC nusprendė, kad naujoje svorio kategorijoje kovos sportininkai, kurie svers nuo 200 (90,72 kg) iki 224 (101,61 kg) svarų.

„Nusprendėme sukurti naują svorio kategoriją, įkvėpti didvyrio – 6-erių metų berniuko, kuris išgelbėjo sesers gyvybę. Prieš 10 metų WBC padidino pirmojo sunkaus svorio kategorijos limitą iki 200 svarų, nes boksininkai darėsi vis stambesni. Dabar mes matome, kad reikia dar vienos tarpinės svorio kategorijos tiems, kurie sveria iki 224 svarų, nes nemaža dalis šiuolaikinių sunkiasvorių sveria dar daugiau“, - tikino M.Sulaimanas.

Naujoji svorio kategorija gali suteikti galimybę kautis dėl pasaulio čempiono diržo Deontay Wilderiui, kuris niekaip nesusitaria dėl trečiosios kovos su WBC sunkiasvorių čempionu Tysonu Fury. D.Wilderis beveik visada prieš kovas sverdavo mažiau nei 224 svarus, todėl jam numesti svorį nebūtų sudėtinga. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų