Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje | Youtube.com nuotr.

 „UFC 6“ turnyro nugalėtoju tapęs rusas Olegas Taktarovas pareiškė, kad Chabibo Nurmagomedovo ir Justino Gaethje kova buvo surežisuota, - rašo „Sports.ru“.

„Akivaizdu, kad Nurmagomedovo ir Gaethje kova buvo surežisuota, bet aš tai vertinu normaliai. Jei yra galimybė susitarti ir užsidirbti daug pinigų – kodėl to nepadarius? Man džiugu, kad jis baigė karjerą dar nepraradęs sveikatos. Dabar jam nebereikės mesti svorio, jis greitai atgaus jėgas, o pinigų spėjo užsidirbti pakankamai. Esu laimingas dėl jo“, - rėžė O.Taktarovas.

Rusas patikino, kad surežisuotos kovos UFC – ne naujiena. O.Taktarovas priminė, kad jo paties pergalė „UFC 6“ turnyro pusfinalyje prieš Anthony Maciasą buvo surežisuota. Teigiama, kad A.Macias prieš kovą sulaukė grasinimų iš agento Buddy Albino, kuris tuo metu atstovavo tiek jam, tiek O.Taktarovui ir norėjo ruso pergalės.

Minėta kova pusfinalyje truko vos 9 sekundes. O.Taktarovui užteko tiek laiko, kad nugalėtų varžovą smaugimo veiksmu. Priminsime, kad Ch.Nurmagomedovas su J.Gaethje irgi turi tą patį agentą – Ali Abdelazizą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų