Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Šiemet dėl koronaviruso pandemijos bei kitų nesutarimų taip ir nebuvo surengta trečioji Tysono Fury bei Deontay Wilderio kova.

Dėl įvairių problemų kova buvo nukelta ne kartą, kol T.Fury pareiškė, kad tiek ilgai sėdėti be darbo negali ir gruodžio 5 d. grįš į ringą prieš žemesnio lygio varžovą. Realiausia, kad jo varžovu taps 28-erių vokietis Agitas Kabayelis (20-0, 13 nokautų).

Bent jau kol kas „ant ledo“ paliktas D.Wilderis ragino T.Fury gerbti kontrakto sąlygas ir suteikti jam revanšą. Negana to, amerikietis vėl ėmė teisintis dėl pralaimėjimo, aiškindamas, kad kovą sustabdęs jo treneris išgelbėjo T.Fury. Pačiam britui amerikiečio pasiteisinimai jau atsibodo.

„Man atrodo, kad Deontay baigia išprotėti. Iš pradžių jis teisinosi dėl kostiumo, tada kalbėjo apie bicepso traumą, tada jo treneris buvo „infiltruotas“ mūsų komandos, tada teisėjas buvo nusistatęs prieš jį, tada aš į savo pirštines prisikišau svarmenų, o dabar kažkas apnuodijo jo vandenį“, - juokėsi T.Fury.

Britas, kalbėdamas su „talkSPORT“, dar kartą priminė visą derybų istoriją dėl trečiosios kovos: „Sutarėme kautis liepos 18 d. Kova neįvyko, nes jis patyrė traumą. Sutikau nukelti kovą į spalį, bet vėl nesusikovėme, nes jie nesuderino sąlygų su arena. Tada jie pasiūlė dar tris kovos datas – gruodžio 5 d., gruodžio 12 d. arba gruodžio 19 d. Man jos visos tiko, bet jie vėl vengė kovos. Aš amžinai jų nelauksiu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų