Keisuke Honda ir Adriano Galliani | AP/Scanpix nuotr.

Keisuke Honda ir Adriano Galliani | AP/Scanpix nuotr.

Šiandien „Milan“ klubas oficialiai pristatė savo naująjį komandos narį – Japonijos rinktinės atakuojantį saugą Keisuke Hondą.

Japonas į „Milan“ atvyko nemokamai iš Maskvos CSKA klubo. Saugas pripažino, kad jis visada svajojo žaisti „Milan“ klube, todėl dabar jis tikisi kuo greičiau debiutuoti naujojoje komandoje.

„Esu labai laimingas būdamas čia. Visada sakiau, kad noriu žaisti „Serie A“ čempionate ir vilkėti 10 numerio marškinėlius. Todėl labai norėjau atvykti į „Milan“ klubą. Noriu padėkoti Adriano Galliani ir klubui už šį šansą. Dabar noriu visiems parodyti, ką sugebu aikštėje. Norėjau čia atvykti ir noriu su „Milan“ tapti čempionu“, - kalbėjo K.Honda.

„Būdamas vaikas žinojau visus Italijoje žaidžiančius futbolininkus. „Serie A“ Japonijoje yra populiariausia lyga“, - tęsė K.Honda.

„Suprantu, kad iš manęs tikimasi tikrai daug. Noriu parodyti ko esu vertas. Noriu mušti daug įvarčių ir atlikti rezultatyvių perdavimų – stengsiuosi iš visų jėgų. Nemanau, kad „Milan“ klubas žaidžia prastai. Žiūrėjau rungtynes pirmadienį ir vaikinai atrodė tikrai gerai“.

„Daug kartų sakiau, kad man futbolas yra visas gyvenimas. Man nelabai rūpi miestas, kuriame žaidžiu. Aš noriu sunkiai treniruotis, gerai pailsėti ir laimėti. Tai man rūpi labiausiai. Galiu žaisti ne vienoje pozicijoje, bet jei man leis pasirinkti, norėčiau žaisti po puolėjais, kaip atakuojantis saugas“.

„Mano širdis man sakė „Milan“. Tik tiek galiu pasakyti. Niekada nesu matęs samurajaus, todėl daug apie samurajų dvasią nežinau. Manau, kad japonai niekada nepasiduoda ir yra disciplinuoti. Japonijos rinktinės treneris Alberto Zaccheroni patarė man atvykti į „Milan“ – tai aukščiausio lygio klubas“, - užbaigė K.Honda.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų