Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

 Penktadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ baigėsi septintasis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas. „Energy Standard“ komanda su trimis lietuviais surinko 613 tšk., sutriuškino varžovus ir tapo etapo nugalėtojais.

Danas Rapšys šventė pergales 200 m ir 400 m plaukimuose laisvuoju stiliumi. Už tai lietuviui atiteko 4800 JAV dolerių. Trumpesnes distancijas laisvuoju stiliumi plaukęs ir estafetėje dalyvavęs Simonas Bilis pelnė 800 JAV dolerių, o pirmuosius įskaitinius taškus uždirbęs Andrius Šidlauskas kol kas iš prizinio fondo dar nieko negavo. 7-ajame etape daugiausiai uždirbo MVP titulą pelnęs Emre Sakci – 23,6 tūkst. JAV dolerių. Tuo tarpu 8-ajame etape pagal uždarbį išsiskyrė Caelebas Dresselas (25,8 tūkst.) ir Lilly King (24 tūkst.).

Per šį sezoną D.Rapšys jau uždirbo 13,6 tūkst. JAV dolerių, o S.Bilis – 4,4 tūkst. JAV dolerių. Lietuvių dar laukia paskutinis reguliariojo sezono etapas, pusfinalis ir, tikėtina, finalas.

Po 8 etapų 4 plaukikai jau yra uždirbę daugiau nei po 50 tūkst. JAV dolerių. Šią ribą viršijo C.Dressellas (64,2), L.King (62,8), Ryanas Murphy (57,4) ir Beryl Gastaldello (54,4).

9-asis ir 10-asis sezono etapai vyks lapkričio 9-10 d., pusfinaliai numatyti lapkričio 14-16 d., o finalas – lapkričio 21-22 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų