„Tottenham“
52 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Paulius Malžinskas | Jurga Mižutavičiūtė nuotr. | Organizatorių nuotr.

Paulius Malžinskas | Jurga Mižutavičiūtė nuotr. | Organizatorių nuotr.

Į Lietuvos futbolo federacijos prezidento postą kandidatavęs ir Tomui Danilevičiui pralaimėjęs Paulius Malžinskas po Etikos komiteto sprendimo nušalinti jį dvejiems metams nuo LFF veiklos, traukiasi iš Vilniaus futbolo sąjungos regiono prezidento pareigų. Apie tai P.Malžinskas pranešė savo facebook profilyje.

„Nenoriu būti tokios organizacijos dalimi, todėl vakar asociacijos VRFS valdybai išsiunčiau pranešimą apie savo atsistatydinimą iš asociacijos VRFS prezidento pareigų. Tokius pačius prašymus gavau iš VRFS valdybos narių Artūro Žarnovskio ir Kastyčio Valantino. Atsižvelgiant į šias svarbias aplinkybes VRFS valdybai pasiūliau atsistatydinti in corpore ir vadovaujantis VRFS įstatais inicijuoju neeilinio visuotinio narių susirinkimo sušaukimą.

Ne kartą sakiau - asociacijos VRFS, jos klubų ir narių interesai, reputacija, demokratiniai veiklos principai ir futbolo žaidimas, visada buvo ir turi būti aukščiau bei svarbiau už postus ar asmeninius interesus. Savo tikslų neatsisakau ir toliau sieksiu permainų LFF struktūrose, bet laikas ieškoti kitų veikimo priemonių ir būdų“, - savo sprendimą komentavo P.Malžinskas.

Pagal VRFS įstatus, ne vėliau kaip per 5 dienas valdyba turi patvirtinti neeilinio asociacijos VRFS narių susirinkimo datą ir darbotvarkę.

„Esame didžiausia ir atvirai bei skaidriai veikianti Lietuvos futbolo bendruomenė, todėl tik visi kartu galime nuspręsti tolimesnę asociacijos VRFS ateitį ir veiksmus“, - rašė P.Malžinskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų