Julius Anglickas | „Stop“ kadras

Julius Anglickas | „Stop“ kadras

  Vienas geriausių Lietuvos MMA kovotojų 29-erių Julius Anglickas (9-1) naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku Konektikuto valstijoje vykusiame „Bellator 251“ turnyre vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-27) įveikė iki šiol pralaimėjimo kartėlio nepatyrusį 28-erių amerikietį Alexą Polizzi (7-1).

Kovos pradžioje J.Anglickas puikiai naudojo „jabus“, tuo tarpu A.Polizzi nekėlė jokių problemų lietuviui. A.Polizzi po kelių minučių pamėgino parversti J.Anglicką, tačiau greitai šios minties teko atsisakyti. Amerikietis stengėsi dažniau naudoti spyrius į koją.

J.Anglickas tiesiais smūgiais ir vienu sėkmingu smūgiu keliu praliejo A.Polizzi kraują, kuris likus minutei iki raundo pabaigos sugebėjo trumpam parversti lietuvį ant žemės, tačiau jau po pusės minutės kovotojai vėl tęsė dvikovą stovėsenoje.

Antrąjį raundą A.Polizzi pradėjo aktyviais veiksmais ir netikėtais smūgiais, tačiau J.Anglickui pavyko išvengti didesnės žalos. Praėjus minutei nuo raundo pradžios A.Polizzi griebė lietuvio koją, tačiau parversti nesugebėjo. Po pusės minutės A.Polizzi pakartojo tą patį veiksmą ir šį kartą tai jam pavyko padaryti sėkmingiau ir kuriam laikui kovotojai susikabino ant žemės. Nors J.Anglickas vėl greitai atsistojo, tačiau šį kartą buvo priremtas prie narvo krašto. A.Polizzi nepavyko išnaudoti šios situacijos, kova vėl buvo pratęsta per atstumą, o kraujas iš J.Anglicko varžovo nosies bėgo vis stipriau.

Trečiojo raundo pradžioje kovotojai perėjo į parterį, kur A.Polizzi apglėbė J.Anglicko kaklą. Visgi lietuviui sėkmingai pavyko išsivaduoti ir nuo tada jis perėmė iniciatyvą ant žemės. Nors keletą sekundžių kovotojai dar spėjo apsikeisti smūgiais stovėsenoje, tačiau jau netrukus ir vėl pratęsė kovą parteryje. Padaryti didesnio poveikio varžovui nei vienam kovotojui nepavyko ir netrukus teisėjas skelbė kovos pabaigą bei į viršų kėlė J.Anglicko ranką.  

Julius Anglickas | „Stop“ kadras

Julius Anglickas | „Stop“ kadras

Spaudos konferencija po kovos:

J.Anglickui 2019 m. buvo geriausi karjeroje. Metų pradžioje jis tapo LFA pussunkio svorio kategorijos čempionu, tada iškovojo pergalę UFC prezidento Dana White‘o vardo „Contender Series“ turnyrą, gavo pakvietimą į „Bellator“ organizaciją ir ten debiutavo įspūdinga pergale prieš iki tol nenugalėtą amerikietį Jordaną Youngą (11-1).

A.Polizzi statistika MMA narve iki šiol buvo nepriekaištinga. Jis ne tik laimėjo visas 7 profesionalias kovas, bet buvo nenugalėtas ir mėgėjų kovose, kur šventė visas 6 pergales. Įdomu tai, kad A.Polizzi šiemet tapo LFA pussunkio svorio kategorijos čempionu, laimėdamas būtent J.Anglicko atlaisvintą diržą. Po tos pergalės amerikietis buvo pakviestas į „Bellator“ ir rugsėjo 11 d. šioje organizacijoje debiutavo pergale prieš „Bellator“ veteraną, buvusį vidutinio svorio kategorijos čempioną Rafaelį Carvalho.

Prieš J.Anglicko ir A.Polizzi vykusios kovos:

Janay Harding – Jessy Miele (Pergalę vieningu teisėjų sprendimu iškovojo Janay Harding)

Ali Zebianas – Piankhi Zimmermanas (Pergalę vieningu teisėjų sprendimu iškovojo Ali Zebianas)

Jaylonas Batesas – Joe Supino (Pergalę vieningu teisėjų sprendimu iškovojo Jaylonas Batesas)

Sumiko Inaba – Jessica Ruiz (Pergalę techniniu nokautu pirmame raunde (4:59) iškovojo Sumiko Inaba)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų