Danas Rapšys | „Facebook“ nuotr.

Danas Rapšys | „Facebook“ nuotr.

Ketvirtadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ startavo septintasis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas. „Energy Standard“ komandai vėl atstovauja visi trys lietuviai.

Vyrų 400 m plaukime laisvuoju stiliumi pats intrigą sukūrė Danas Rapšys. Lietuvis 350 m triuškino varžovus ir galėjo laimėti 4-5 sek. skirtumu, tačiau pamiršo, kiek distancijos jau nuplaukė. D.Rapšys finišavo dar likus 50 m iki distancijos pabaigos. Lietuvis jau laukė varžovų, kai jam buvo pranešta, kad dar reikia plaukti 50 m. Lietuvis staigiai apsisuko, nuplaukė paskutinius 50 m ir vis tiek sugebėjo išlaikyti pergalingą pranašumą!

D.Rapšys galiausiai finišą pasiekė per 3 min. 40.83 sek. ir 0.10 sek. aplenkė Zane‘ą Grothe‘ą (3:40.93). Likus 50 m juos dar skyrė daugiau nei 6 sek.! Trečias finišavo Velimiras Stjepanovičius (3:41.86). D.Rapšys komandai uždirbo 10 taškų, mat Leonardo Santosas vis tiek sugebėjo per daug atsilikti nuo keletą sekundžių stovėjusio lietuvio.

„Tas mano trečias 400 m laisvuoju stiliumi plaukimas buvo smagus. Po 350 m užsimaniau sustoti ir pažiūrėti, kur yra mano konkurentai. Juokauju, man dar nebuvo tokio dalyko tokiose varžybose. Šiandien atsitiko – apsiskaičiavau, kiek liko metrų, ir sustojau. Gerai, kad turiu geriausią komandą, kuri iškart ėmė rėkti ir mosikuoti rankomis! Tada tikrai supratau, kad čia ne finišas, o kažkas ne taip ir tikriausiai, kad liko dar 50 m, tad, „pailsėjus” 5 sek., teko lėkti vėl ir laimėti rungtį Dėkui „Energy Standard“ komandai, kuri padėjo laimėti, ir atsiprašau ruso Aleksandro Krasnycho, kuris žiūrėdamas į mane sustojo ir pamanė, kad taip pat baigė rungtį, tad teko ir jam finišuoti likusius 50 m. Na, bent jau visiems buvo linksma ir visi sveikai pasijuokėme. Daugiau tokių juokelių, tikiuosi, nebus“, - rašė D.Rapšys.

Tas mano trečias 400 m l/s plaukimas Budapešte buvo smagus. Po 350 m užsimaniau sustoti ir pažiūreti, kur yra mano...

Posted by Danas Rapšys on Thursday, November 5, 2020

D.Rapšys per paskutinius 50 m prarado maždaug 6 sekundes laiko. Aleksandras Krasnychas prarado kiek mažiau – apie 2 sek. Tiesa, rusui tai kainavo brangiau, mat jis po 350 m dar buvo antras, o finišą pasiekė tik ketvirtas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų