„Manchester City“
75 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Man United“
Martynas Grinius | hockey.lt nuotr.

Martynas Grinius | hockey.lt nuotr.

 Antroje pagal pajėgumą Norvegijos ledo ritulio lygoje dviejų lietuvių atstovaujama Oslo „Hasle/Loren“ komanda trečiadienį namuose 3:1 nugalėjo be Danieliaus Bogdziulio rungtyniavusią „Furuset“.

Danielius Nomanovas įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 6 kartus atakavo varžovų vartus. Ilja Četvertakas atliko 4 smūgius į vartus.

Haldeno „Comet“ su dviem lietuviais namuose 1:5 neprilygo „Lorenskog“. Paulius Gintautas net 9 kartus atakavo varžovų vartus, o Ugnius Čižas nepasižymėjo.

„Comet“ (20 tšk.) užima 3-ią vietą, „Hasle/Loren“ (16 tšk.) – 6-ą, o „Furuset“ (6 tšk.) – 8-ą.

Po ilgos pertraukos ant ledo grįžo Martynas Grinius. Jo atstovaujama Vasos „Sport“ komanda elitinėje Suomijos jaunimo (iki 20 metų) lygoje po pratęsimo 3:4 nusileido Hemenlinos HPK. Lietuvis ant ledo praleido 12 min. 1 sek. ir 3 kartus smūgiavo į vartus.

„TUTO Hockey“ bei Eimanto Noreikos po pratęsimo 5:4 išplėšė pergalę prieš „K-Espoo“.

„Sport“ (15 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 15-ą vietą, o „TUTO Hockey“ (8 tšk.) lieka paskutinė – 18-a.

Slovakijos Supertaurės turnyro pusfinalyje Bratislavos „Slovan“ be Nerijaus Ališausko 5:4 įveikė „Nitrą“. Antrosios serijos rungtynės turėtų vykti gruodžio 15 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“
03-13 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Cbet“
03-13 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace
Pir 03-08 Chelsea 20 : 00 Everton
Pir 03-08 West Ham United 22 : 00 Leeds United