Michaelis Chandleris | Organizatorių nuotr.

Michaelis Chandleris | Organizatorių nuotr.

 Ne kartą „Bellator“ organizacijoje čempionu buvęs Michaelis Chandleris (21-5 MMA, 18-5 BMMA) neseniai pasirašė sutartį su UFC organizacija ir nekantrauja joje debiutuoti.

M.Chandleris net buvo pasiruošęs pakeisti UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą arba Justiną Gaethje, kurie „UFC 254“ turnyre susikovė dėl neginčijamo čempiono titulo. Nors M.Chandleris buvo atvykęs į Jaso salą Abu Dabyje ir numetė svorį, tačiau traumų negavo ir sėkmingai su svoriu susitvarkė abu kovotojai ir paskutinę akimirką M.Chandlerio paslaugų neprireikė.

Dabar M.Chandleris dairosi būsimo varžovo ir debiutui nori žinomo vardo. Kalbėdamas su Mattu Serra ir Jimu Nortonu „UFC Unfiltered podcast“ laidoje, M.Chandleris įvardino du norimus priešininkus.

„Tony Fergusonas ir Justinas Gaethje būtų pirmasis ir antrasis variantai, su kuriais aš norėčiau kovoti. Manau, kad tai būtų puikus būdas prisistatyti UFC organizacijoje. Jie abu yra geri kovotojai ir vyrukai, kurie nori kovoti. Tie, kurie žiūrėjo mano kovas, matė, kad geriausias būdas bandyti mane įveikti yra bėgti nuo manęs. J.Gaethje ir T.Fergusonas sutiktų mane narvo viduryje, todėl turėtume tikrą mūšį. Su abejais šiais vyrukais galėtume surenkti puikias kovas“, – sakė M.Chandleris.

Tiek T.Fergusonas, tiek J.Gaethje dabar yra po pralaimėjimų. Nors J.Gaethje artimiausiu metu dar būtų ankstoka vėl žengti į ringą, tačiau T.Fergusonas jau taip pat žinoti artimiausios kovos datą. Visgi abiem kovotojams tai būtų gana rizikinga kova, nes M.Chandleris UFC organizacijoje yra nereitinguotas, tačiau tai galėtų pakeisti UFC prezidentas, jeigu pasiūlytų susikauti dėl pretendento į titulinę kovą vardo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų