Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

Danas Rapšys | asmeninio archyvo nuotr.

 Pirmadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ baigėsi šeštasis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas, kurį laimėjo trijų lietuvių atstovaujama „Energy Standard“ ekipa.

Danas Rapšys šiame etape pasirodė nepriekaištingai, laimėdamas tiek 200 m, tiek 400 m plaukimą laisvuoju stiliumi ir pasiekdamas du geriausius sezono rezultatus pasaulyje. Lietuviui už pergales atiteko 4800 JAV dolerių, o bendras jo uždarbis šiame sezone išaugo iki 8800 JAV dolerių.

Simonas Bilis kartu su komandos draugais laimėjo vieną estafetės plaukimą, o iš viso šiame etape pelnė 1600 JAV dolerių. Jo bendras sezono uždarbis išaugo iki 3600 JAV dolerių.

Andriui Šidlauskui debiutas lygoje susiklostė nesėkmingai. Pagrindinėse rungtyse jis dideliu skirtumu atsiliko nuo varžovų ir prarado taškus, o sau kiek neįprastoje 400 m kompleksinio plaukimo rungtyje viršijo laiko limitą ir etapą baigė su 1 baudos balu bei be uždarbio.

Šeštojo etapo MVP titulus susižėrė kiti „Energy Standard“ nariai. Siobhan Haughey surinko 61,5 tšk. ir uždirbo 20 tūkst. JAV dolerių. Tarp vyrų geriausi buvo Florentas Manaudou („Energy Standard“) ir Szebasztianas Szabo („Aqua Centurions“). Jie pelnė po 58 tšk. ir uždirbo atitinkamai 20 tūkst. ir 17,8 tūkst. JAV dolerių. D.Rapšys su 24 tšk. pasidalino 23-24 vietas, o S.Bilis su 10,5 tšk. – 53-55 pozicijas.

Po 6 etapų bendroje MVP rikiuotėje pirmauja Beryl Gastaldello (171 tšk.). Tiesa, ne visos komandos dar sudalyvavo vienodame etapų skaičiuje. Pagal sezono uždarbį kol kas lyderiauja Ryanas Murphy – 57,4 tūkst. JAV dolerių.

„Energy Standard“ dar startuos 7-ajame etape lapkričio 5-6 d. ir 9-ajame etape lapkričio 9-10 d. Po 10 etapų geriausios komandos pateks į pusfinalį, o juos įveikusios komandos lapkričio 21-22 d. varžysis finale.

Bendrą šio sezono ISL plaukimo lygos prizų fondą sudaro 6,05 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų